Analityka dla DYNAMICS NAV – ogromny przełom w połączeniu Business Intelligence i ERP

Z przyjemnością informujemy, że nasz partner biznesowy i dostawca rozwiązania Business Intelligence – TARGIT wprowadził do swojej oferty nową edycję akceleratorów BI opracowaną dla TARGIT InMemory.

Akceleratory TARGIT  to gotowe rozwiązania BI, które umożliwiają szybkie i łatwe prowadzenie projektów analitycznych. Ta nowa oferta łączy się bezpośrednio z systemem Microsoft Dynamics NAV, za pośrednictwem wbudowanej pamięci zaraz po wyjęciu z pudełka, ze standardowymi kostkami oraz gotowymi do użycia raportami i analizami.

Dla użytkowników front-end jest to jeszcze jedna opcja, aby rozwiązanie działało w technologii TARGIT bez konieczności korzystania z oprogramowania innej firmy. TARGIT InMemory to autorska baza danych w pamięci klasy korporacyjnej i zestaw narzędzi od tzw. „zaplecza”. Co to oznacza ? Zyskujesz szybkość i moc przetwarzania w pamięci oraz natychmiastowy dostęp do analiz, dzięki akceleratorom TARGIT.

Pełna moc, większa prędkość, żadnych nieoczekiwanych kosztów

Accelerator for Dynamics NAV oferuje większość funkcji dostępnych w edycji SQL Server. Szybko i łatwo integruj dane CRM, wskaźniki internetowe, dane e-commerce i dane z innych odpowiednich źródeł danych, aby uzyskać jeszcze głębszy wgląd w kluczowe wskaźniki wydajności potrzebne do szybszego podejmowania lepszych decyzji. Jest to integracja danych na poziomie przedsiębiorstwa z nieograniczonych źródeł danych w ciągu kilku sekund.

Ponieważ działa w pamięci, Accelerator for Dynamics NAV InMemory zrywa z tradycyjną strukturą kostki. Brak konieczności polegania na hurtowni danych innej firmy obniża koszt całego rozwiązania BI i przyspiesza zwrot z inwestycji.

Nareszcie możesz rozszerzyć swoje oprogramowanie o to, co jest automatycznie dostępne natychmiast po wyjęciu z pudełka, w miarę ewolucji wymagań firmy w zakresie danych. W pełni skonfigurowany skrypt TARGIT ETL Studio jest dostępny podczas instalacji. Po uruchomieniu można dodawać wymiary, miary i miary obliczane z dowolnej tabeli w głównym systemie źródłowym lub z innych źródeł danych. Pomaga to skrócić godziny konsultacji IT, obniżając całkowity koszt przedsięwzięcia.

 

Najłatwiejszy sposób na rozpoczęcie pracy z inMemory

Akcelerator TARGIT dla NAV InMemory umożliwia niezwykle szybką integrację i łączenie danych z hurtowni danych i spoza niej. blankTechnologia magazynu kolumn przegląda tylko odpowiednie dane podczas wykonywania zapytań, bez marnowania czasu na przetwarzanie całej tabeli. To najłatwiejszy sposób na rozpoczęcie korzystania z BI w pamięci bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy technicznej do samodzielnego nawiązywania połączeń.

Użytkownicy, którzy korzystali już z pełnowymiarowych projektów przetwarzania w pamięci, będą mieli teraz możliwość uzyskiwania ich natychmiast dzięki akceleratorom TARGIT.

 

Prostsze licencjonowanie

Do tej pory TARGIT działał wyłącznie na SQL Server. Zaangażowanie w SQL się oczywiście nie zmniejsza, ale dodatkowo otwiera się dla użytkowników nowa opcja integracji danych z dowolnego źródła. Używając całego rozwiązania TARGIT wyłącznie w technologii TARGIT, jedyną potrzebną licencją jest TARGIT. Upraszcza to licencjonowanie. Licencjonowanie TARGIT InMemory również nie rośnie w zależności od liczby użytkowników, w przeciwieństwie do innych platform. Wszystko to składa się na znaczne oszczędności i szybki zwrot z inwestycji.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do obejrzenia DEMO, gdzie można zobaczyć wszystkie najważniejsze informacje na temat akceleratorów.

AGENDA:

  1. Aktualna sytuacja dla klientów D365FO dotycząca BI (jak uzyskać dostęp do własnych danych)
  2. Przegląd rozwiązań TARGIT
  3. Jak zainstalować oprogramowanie
  4. Omówienie akceleratorów TARGIT BI dla D365FO

DEMO:

  1. Uruchomienie oficjalnego akceleratora TARGIT BI dla D365FO (OLAP)
  2. Za pomocą sterownika z projektu SSIS
  3. Za pomocą sterownika z projektu TARGIT inMemory
  4. Badanie wersji InMemory programu TARGIT BI Accelerator dla D365FO

 

DEMO

zapoznaj się ze wszystkimi informacjami na temat akceleratorów

 

Jak oceniasz przeczytaną treść?

Średnia ocena: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Ten post nie został jeszcze oceniony. Bądź pierwszy!

solemis group
Solemis Group

Twoja firma nieustannie się zmienia, więc narzędzia Twojej firmy powinny zmieniać się razem z nią. Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw, pomagamy poprawić rentowność i minimalizować ryzyko utraty czasu na powtarzalne zadanie, na których cierpi rozwój. Współpracujemy z dostawcami rozwiązań do budżetowania i nowoczesnego controllingu oraz Business Intelligence, czyli szeroko rozumianych analiz i raportowania. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zarządzania efektywnością i rentownością                                                          przedsiębiorstw. Pozwól swojej firmie na rozwinięcie skrzydeł i zaskocz                                                                  konkurencję już dziś.

 

Zobacz wszystkie artykuły