Analityka dla DYNAMICS NAV – ogromny przełom w połączeniu Business Intelligence i ERP

Z przyjemnością informujemy, że nasz partner biznesowy i dostawca rozwiązania Business Intelligence – TARGIT wprowadził do swojej oferty nową edycję akceleratorów BI opracowaną dla TARGIT InMemory. Analityka dla DYNAMICS NAV na czym polega przełomowość zagadnienia?

Akceleratory TARGIT  to gotowe rozwiązania BI, które umożliwiają szybkie i łatwe prowadzenie projektów analitycznych. Ta nowa oferta łączy się bezpośrednio z systemem Microsoft Dynamics NAV, za pośrednictwem wbudowanej pamięci zaraz po wyjęciu z pudełka, ze standardowymi kostkami oraz gotowymi do użycia raportami i analizami.

Dla użytkowników front-end jest to jeszcze jedna opcja, aby rozwiązanie działało w technologii TARGIT bez konieczności korzystania z oprogramowania innej firmy. TARGIT InMemory to autorska baza danych w pamięci klasy korporacyjnej i zestaw narzędzi od tzw. „zaplecza”. Co to oznacza ? Zyskujesz szybkość i moc przetwarzania w pamięci oraz natychmiastowy dostęp do analiz, dzięki akceleratorom TARGIT.

Pełna moc, większa prędkość, żadnych nieoczekiwanych kosztów

Accelerator for Dynamics NAV oferuje większość funkcji dostępnych w edycji SQL Server. Szybko i łatwo integruj dane CRM, wskaźniki internetowe, dane e-commerce i dane z innych odpowiednich źródeł danych, aby uzyskać jeszcze głębszy wgląd w kluczowe wskaźniki wydajności potrzebne do szybszego podejmowania lepszych decyzji. Jest to integracja danych na poziomie przedsiębiorstwa z nieograniczonych źródeł danych w ciągu kilku sekund.

Ponieważ działa w pamięci, Accelerator for Dynamics NAV InMemory zrywa z tradycyjną strukturą kostki. Brak konieczności polegania na hurtowni danych innej firmy obniża koszt całego rozwiązania BI i przyspiesza zwrot z inwestycji.

Nareszcie możesz rozszerzyć swoje oprogramowanie o to, co jest automatycznie dostępne natychmiast po wyjęciu z pudełka, w miarę ewolucji wymagań firmy w zakresie danych. W pełni skonfigurowany skrypt TARGIT ETL Studio jest dostępny podczas instalacji. Po uruchomieniu można dodawać wymiary, miary i miary obliczane z dowolnej tabeli w głównym systemie źródłowym lub z innych źródeł danych. Pomaga to skrócić godziny konsultacji IT, obniżając całkowity koszt przedsięwzięcia.

 

Najłatwiejszy sposób na rozpoczęcie pracy z inMemory

Akcelerator TARGIT dla NAV InMemory umożliwia niezwykle szybką integrację i łączenie danych z hurtowni danych i spoza niej. blankTechnologia magazynu kolumn przegląda tylko odpowiednie dane podczas wykonywania zapytań, bez marnowania czasu na przetwarzanie całej tabeli. To najłatwiejszy sposób na rozpoczęcie korzystania z BI w pamięci bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy technicznej do samodzielnego nawiązywania połączeń.

Użytkownicy, którzy korzystali już z pełnowymiarowych projektów przetwarzania w pamięci, będą mieli teraz możliwość uzyskiwania ich natychmiast dzięki akceleratorom TARGIT.

 

Prostsze licencjonowanie

Do tej pory TARGIT działał wyłącznie na SQL Server. Zaangażowanie w SQL się oczywiście nie zmniejsza, ale dodatkowo otwiera się dla użytkowników nowa opcja integracji danych z dowolnego źródła. Używając całego rozwiązania TARGIT wyłącznie w technologii TARGIT, jedyną potrzebną licencją jest TARGIT. Upraszcza to licencjonowanie. Licencjonowanie TARGIT InMemory również nie rośnie w zależności od liczby użytkowników, w przeciwieństwie do innych platform. Wszystko to składa się na znaczne oszczędności i szybki zwrot z inwestycji.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do obejrzenia DEMO, gdzie można zobaczyć wszystkie najważniejsze informacje na temat akceleratorów.

AGENDA:

  1. Aktualna sytuacja dla klientów D365FO dotycząca BI (jak uzyskać dostęp do własnych danych)
  2. Przegląd rozwiązań TARGIT
  3. Jak zainstalować oprogramowanie
  4. Omówienie akceleratorów TARGIT BI dla D365FO

DEMO:

  1. Uruchomienie oficjalnego akceleratora TARGIT BI dla D365FO (OLAP)
  2. Za pomocą sterownika z projektu SSIS
  3. Za pomocą sterownika z projektu TARGIT inMemory
  4. Badanie wersji InMemory programu TARGIT BI Accelerator dla D365FO

 

DEMO

zapoznaj się ze wszystkimi informacjami na temat akceleratorów

 

Jak oceniasz przeczytaną treść?

Średnia ocena: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Ten post nie został jeszcze oceniony. Bądź pierwszy!

solemis group
Solemis Group

Twoja firma nieustannie się zmienia, więc narzędzia Twojej firmy powinny zmieniać się razem z nią. Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw, pomagamy poprawić rentowność i minimalizować ryzyko utraty czasu na powtarzalne zadanie, na których cierpi rozwój. Współpracujemy z dostawcami rozwiązań do budżetowania i nowoczesnego controllingu oraz Business Intelligence, czyli szeroko rozumianych analiz i raportowania. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zarządzania efektywnością i rentownością                                                          przedsiębiorstw. Pozwól swojej firmie na rozwinięcie skrzydeł i zaskocz                                                                  konkurencję już dziś.

 

Zobacz wszystkie artykuły