Najważniejsza coroczna ankieta wśród użytkowników Business Intelligence

Zapraszamy do wzięcia udziału w BARC BI and Analytics Survey 20, – największej na świecie corocznej ankiecie wśród użytkowników Business Intelligence (BI).

Coroczna ankieta BARC gromadzi informacje od tysięcy organizacji w celu przeanalizowania ich decyzji zakupowych, cykli wdrożeniowych i korzyści, jakie osiągają dzięki oprogramowaniu BI.

Co uzyskasz jako uczestnik ankiety?

  • Otrzymasz podsumowanie wyników ankiety po ich opublikowaniu
  • Weźmiesz udział w losowaniu, aby wygrać jeden z dziesięciu kuponów Amazon o wartości 50 $
  • Upewnisz się, że Twoje doświadczenia zostały uwzględnione w końcowych analizach.

Będziesz mógł odpowiedzieć na pytania dotyczące korzystania z produktu BI od dowolnego dostawcy. Ankieta BI i Analytics 20 jest ściśle niezależna od dostawcy: nie jest sponsorowana przez żadnego dostawcę, a wyniki są analizowane i publikowane niezależnie.

Wypełnienie ankiety powinno zająć około 15-20 minut.

W celu uzyskania dalszych informacji, prosimy o kontakt z Annika Baumhecker pod adresem BARC (abaumhecker@barc.de).

Z góry dziękujemy za udział !
solemis groupSolemis Group

Twoja firma nieustannie się zmienia, więc narzędzia Twojej firmy powinny zmieniać się razem z nią. Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw, pomagamy poprawić rentowność i minimalizować ryzyko utraty czasu na powtarzalne zadanie, na których cierpi rozwój. Współpracujemy z dostawcami rozwiązań do budżetowania i nowoczesnego controllingu oraz Business Intelligence, czyli szeroko rozumianych analiz i raportowania. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zarządzania efektywnością i rentownością przedsiębiorstw. Pozwól swojej                                                           firmie na rozwinięcie skrzydeł i zaskocz konkurencję już dziś.

 

Zobacz wszystkie artykuły