Wyniki ankiety The BI & Analytics Survey 21 i kolejny sukces systemu TARGIT!

Jak wybrać skuteczny, efektywny i przyjazny w obsłudze system Business Intelligence?

To pytanie zadaje sobie na pewno wiele firm, które z jednej strony chcą wprowadzić ulepszenia w swojej firmie, a z drugiej strony nie wiedzą od czego zacząć i na co zwrócić uwagę w swoich poszukiwaniach. W takiej sytuacji niezwykle pomocne okazują się raporty porównujące różne funkcjonalności systemów Business Intelligence. Najcenniejsze są jednak te, które tworzone są na bazie opinii faktycznych użytkowników systemów. Jednym z takich podsumowań jest Raport „BI & Analytics Survey”.

Z wielką radością informujemy, że podobnie jak w ubiegłych latach, również i w tym, system TARGIT, który wdrażamy w polskich firmach okazał się liderem w 21 kategoriach z najwyższym wynikiem satysfakcji w historii !!! Wielkie brawa dla twórców systemu za trafne inwestycje i ulepszenia wprowadzone na podstawie zeszłorocznych opinii.

 

BI & Analytics Survey 21

 

Badanie BARC BI zwraca uwagę na trzy najważniejsze powody, dla których klienci zainwestowali w TARGIT Decision Suite:

Satysfakcja konsumenta

Klienci doceniają dobre doświadczenia w relacjach z dostawcą rozwiązania na poziomie handlowym oraz na etapie rozwoju i wsparcia produktu w zakresie dystrybucji raportów i tworzenia dashboardów. W tym roku użytkownicy systemu TARGIT przyznali firmie najwyższą ocenę w historii jeśli chodzi o poziom zadowolenia.

„97% ankietowanych użytkowników poleciłoby TARGIT” – BADANIE BI 21

Korzyści biznesowe

W badaniu oceniany jest również wpływ użytkowania danego rozwiązania Business Intelligence na rozwój biznesu klienta. Z przyjemnością informujemy, że TARGIT należy do grona liderów, jeśli chodzi o ocenę tego wskaźnika.

„Respondenci stwierdzili, że osiągnęli następujące korzyści: dokładniejsze i szybsze raportowanie, analizy i planowanie, dodatkowo doceniają lepszą jakość danych oraz możliwość podejmowania trafniejszych decyzji biznesowych.”podaje ankieta BI & Analytics Survey 21.

 

BI & Analytics Survey 21

 

„Narzędzie jest proste w użytkowaniu, łatwe w utrzymaniu i zabezpieczeniu – mamy pełną kontrolę nad swoimi danymi, raportami i nadawaniem dostępu.”podsumował jeden z użytkowników TARGIT Decision Suite.

Łatwość obsługi to kolejny często wymieniany powód, dla którego klienci zdecydowali się na zakup TARGIT Decision Suite. Firmy szukają rozwiązania, które pomoże użytkownikom końcowym w intuicyjnej i interaktywnej nawigacji po danych i TARGIT im to właśnie zapewnia. Wg ankiety BI & Analytics Survey 21 aż 92% użytkowników biznesowych korzysta z produktu w ten właśnie sposób,  co jest wynikiem powyżej ogólnej średniej z badania wynoszącej 86%.

W ciągu ostatniego roku liczba użytkowników systemu TARGIT Decision Suite wzrosła aż o 9 punktów procentowych z 16% w 2019 roku do 25% w 2020 roku.

Predefiniowane połączenia danych

System TARGIT jest dobrze znany wśród klientów systemów operacyjnych Microsoft, który mocno integruje się z Dynamics NAV, Dynamics AX, Dynamics CRM i SharePoint. Dlatego świetną informacją jest fakt, że kolejnym częstym powodem, który decydował o zakupie systemu TARGIT Decision Suite są predefiniowane połączenia danych.

Firma stale rozwija swoje akceleratory, które umożliwiają firmom z określonych branż znacznie skrócić czas uzyskiwania lepszych wyników.

BI & Analytics Survey 21

 

Ankieta BI & Analytics 21 przedstawia wyniki największego i najbardziej wszechstronnego badania wśród użytkowników systemów Business Intelligence. Ankieta zbiera opinie użytkowników na temat wyboru i wykorzystania produktów BI, przez pryzmat 36 wskaźników. W 2020 roku zebrano ponad 2000 odpowiedzi na temat 33 systemów dostępnych na rynku.

Pobierz pełną wersję tego raportu już dziś i zobacz, jak TARGIT wypada na tle konkurentów:

[grwebform url=”https://app.getresponse.com/view_webform_v2.js?u=zwfIy&webforms_id=26679103″ css=”on” center=”off” center_margin=”200″/]

 

Źródło: https://www.targit.com/blog/targit-in-the-bi-and-analytics-survey-21

 

Jak oceniasz przeczytaną treść?

Średnia ocena: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Ten post nie został jeszcze oceniony. Bądź pierwszy!

solemis group
Solemis Group

Twoja firma nieustannie się zmienia, więc narzędzia Twojej firmy powinny zmieniać się razem z nią. Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw, pomagamy poprawić rentowność i minimalizować ryzyko utraty czasu na powtarzalne zadanie, na których cierpi rozwój. Współpracujemy z dostawcami rozwiązań do budżetowania i nowoczesnego controllingu oraz Business Intelligence, czyli szeroko rozumianych analiz i raportowania. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zarządzania efektywnością i rentownością                                                        przedsiębiorstw. Pozwól swojej firmie na rozwinięcie skrzydeł i zaskocz                                                                  konkurencję już dziś.

 

Zobacz wszystkie artykuły