Business Intelligence dla Dynamics NAV

Przykładowe pulpity nawigacyjne i raporty

Dashboard - sprzedaż NAV

 

 

SPRZEDAŻ. Ten dashboard daje pracownikom pełny obraz kondycji firmy w odniesieniu do celi. Pulpit  wyświetla krytyczne wskaźniki KPI w sposób natychmiastowy dostarczając użytkownikom dane, na podstawie których można podejmować sprawne decyzje. 

 

 

SPRZEDAŻ. Modele analityczne i ich hierarchiczna budowa pozwalają na analizowanie danych z wielu perspektyw oraz na drążenie danych do różnych poziomów szczegółowości, analizując je „od ogółu do szczegółu”. Ten widok dzieli tylko jedno kliknięcie od poprzedniego podglądu. 

blank
Dashboard - finanse NAV

 

 

FINANSE. Przedstawiony rachunek zysków i strat daje szybki wgląd w stan finansowy firmy, który możesz dowolnie drążyć poszukując odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytanie. 

 

 

STAN ASORTYMENTOWY. Kontroluj stan swoich zapasów według określonych parametrów i okresu. Ten pulpit nawigacyjny zapewnia widok wyników produktów z miesiąca na miesiąc. Kliknij dowolny element, aby zagłębić się dalej w swoje dane.

Dashboard - stan asortymentowy NAV
Dashboard - CRM

 

CRM. Ten pulpit nawigacyjny pobiera dane bezpośrednio z platformy CRM twojej firmy, dzięki czemu pracownicy działu sprzedaży i marketingu mogą łatwo zobaczyć wartość wszystkich szans sprzedaży i kampanii. Podobnie jak w przypadku wszystkich analiz TARGIT Decision Suite, użytkownicy mogą zagłębić się w dowolny obiekt, aby uzyskać więcej informacji według okresu, sprzedaży danej osoby lub przedmiotu.