Webinarium: Budżetowanie 2.0 – Zostań liderem transformacji cyfrowej

Budżetowanie 2.0 - Zostań liderem transformacji cyfrowej

wypełnij formularz aby obejrzeć zapis webinaru

Odpowiadamy dlaczego prognozowanie jest fundamentalnym elementem planowania, a możliwość patrzenia przez pryzmat kilku miesięcy do przodu jest koniecznością. Przedstawimy narzędzia wykorzystywane w transformacji cyfrowej, które poprawiają integralność, wiarygodność danych i możliwości analityczne. Jeżeli zastanawiasz się jak uporządkować procesy finansowe w sowim przedsiębiorstwie, to webinarium jest dla Ciebie!

Czego się dowiesz?

 

Dowiedz się jak uporządkować proces budżetowania. Skorzystaj z wiedzy eksperta i wyeliminuj gigantyczne modele arkuszy kalkulacyjnych składane z wielu różnych formatek. Uzyskaj dostęp do aktualnych wyników finansowych bez opóźnienieńi w dostarczaniu danych.

 

Dla kogo jest to webinarium?

  • Dla Controllerów i Analityków Finansowych
  • Dla Dyrektorów Finansowych
  • Dla właścicieli i przedsiębiorców

Agenda Webinarium

1. Aktualny stan planowania w firmach.

2. Jak usprawnić proces budżetowania w Twoim biznesie.

3. Proces ciągłego planowania.

4. Automatyzacja poszczególnych faz planowania.

5. Przykład rozwiązania CPM (Prophix) do automatyzacji planowania.

blank

Prowadzący

Rentowność
Wiceprezes Solemis Group

Roman Zleśny

W firmie Solemis Group odpowiada za rozwój i wdrażanie produktów CPM, Business Intelligence, strategię firmy oraz wsparcie handlowe. Ekspert w zakresie wdrożeń systemów informatycznych do budżetowania i planowania oraz analiz wielowymiarowych. W 2001 wyróżniony nagrodą „Sales Most Valuable Player” przyznanej przez Microsoft. Od 2006 roku uczestniczy we wdrożeniach rozwiązań controllingowych i Business Intelligence w średnich i dużych firmach w Polsce i Europie. Prowadzi aktualnie warsztaty informatyczne dla kontrolerów na studiach podyplomowych Uniwersytetu Gdańskiego i innych wyższych uczelniach Trójmiasta. Jest autorem wielu prezentacji, wykładów i artykułów eksperckich, m.in. w czasopiśmie „Controlling i Rachunkowość zarządcza”.

 

Z kim współpracujemy?