WEBINAR: Business Intelligence dla Dyrektorów Handlowych

Jak poprawnie wykorzystać analitykę biznesową i na jej podstawie podejmować strategiczne decyzje?

W 45 minut dowiesz się jak samodzielnie tworzyć analizy, raporty, kokpity menadżerskie, aby jeszcze lepiej zarządzać strategią sprzedażową oraz maksymalizować wyniki sprzedaży oparte na poprawnych danych w połączeniu z najlepszymi narzędziami.

Rola Dyrektora Handlowego w przedsiębiorstwie już dawno przestała ograniczać się tylko do nadzorowania sprzedaży.

Twoja funkcja jest związana z wieloma wyzwaniami. Budujesz i utrzymujesz opłacalność różnych kanałów dystrybucji. Dbasz o to, aby cykl zamówień był jak najkrótszy oraz o to, aby żadne zmiany w zamówieniach nie zostały pominięte. Odpowiadasz również za to, aby oferty były na niskich marżach. Sprawdzasz również minimalny poziom opłacalnej wartości cen. Aby sprostać tym wyzwaniom, ważne jest, abyś miał odpowiednie narzędzia, które ułatwią Ci pracę i będą w stanie w krótkim czasie odpowiadać na najważniejsze pytania.

Serdecznie zapraszamy na webinarium, które skierowane jest do wszystkich tych, którzy chcą samodzielnie tworzyć analizy, pulpity menedżerskie i raporty z dowolnych źródeł danych. Dzięki temu mogą podejmować trafne decyzje biznesowe, wspierać prace kontrolingowo-analityczne, zarządzać ryzykiem i prognozować wyniki. Praca z hurtownią danych w tzw. „jednej wersji prawdy”, to nowe możliwości w zarządzaniu wynikami sprzedaży przy współpracy z zarządem firmy oraz z innymi działami przedsiębiorstwa.

 

W trakcie webinaru omówione zostaną następujące zagadnienia:

  1. Wizualizacja danych – prezentacja danych z różnych źródeł w postaci przejrzystych i łatwych w odbiorze wykresów, analiz, map z możliwością drążenia.
  2. Prezentacja danych – różnorodność dostępnych wizualizacji umożliwiająca dopasowanie sposobu prezentacji i analizowania danych do indywidualnych oczekiwań. Prezentacje dynamicznie wyświetlające aktualne dane z bazy danych na dowolnych ekranach (zarówno stacjonarnych jak i mobilnych).
  3. Dystrybucja danych – tworzenie harmonogramów zadań pozwalające na automatyczne rozsyłanie raportów, analiz i powiadomień do wielu odbiorców.
  4. Bezpieczeństwo danych na poziomie licencji – szablony raportów zapewniające jednolity sposób raportowania, z uwzględnieniem uprawnień, które decydują o zakresie udostępnianych danych poszczególnych użytkownikom.
Inżynier Business Intelligence

Małgorzata Alboszta

Małgorzata Alboszta

Małgorzata z branżą Business Intelligence związana od 2011r.

Jest doświadczoną specjalistką MicroStrategy oraz TARGIT.

W pracy zawodowej miała możliwość sprawdzić się w roli dewelopera,

konsultanta oraz inżyniera wsparcia technicznego.

Swoje kompetencje techniczne rozszerzyła również o zagadnienia

związane z programowaniem w języku PHP/Symfony 2

oraz Java Script/React. Z firmą Solemis związana relatywnie

od niedawna, bo od marca 2020.

termin

24.02.2021 r.

START godz. 11.00

[grwebform url=”https://app.getresponse.com/view_webform_v2.js?u=zwfIy&webforms_id=B7Lh6″ css=”on” center=”off” center_margin=”200″/]

MIEJSCE

Przy dowolnym laptopie, tablecie czy smartfonie z dostępem do Internetu

CZAS TRWANIA

45 minut

KOSZT

Udział jest bezpłatny

WIĘCEJ INFORMACJI

Paulina Hejducka
603 371 403
phejducka@solemis.com

Jak przebiegają nasze webinaria ?

  1. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, otrzymasz potwierdzenie o przyjęciu zapisu. Jest to gwarancja, że Twoje zgłoszenie do nas dotarło. Następnie dzień przez planowanym webinarium otrzymasz od nas link, aby w dniu prezentacji połączyć się z nami na żywo. 
  2. Pytania i odpowiedzi w trakcie webinarium – możesz wszystkie pytania i wątpliwości w trakcie trwania prezentacji wpisywać w okienku tekstowym czatu. Prowadzący zazwyczaj udziela odpowiedzi na zakończenie spotkania. Cytuje, a następnie odpowiada na forum wszystkich uczestników – to świetna okazja na to, aby dowiedzieć się czegoś, co być może nie przyszło Ci do głowy w trakcie prezentacji.  
  3. Jeżeli prezentacja była dla Ciebie na tyle interesująca, że chcesz zadać więcej pytań lub porozmawiać o innych możliwościach aplikacji, zgłoś się do nas przez formularz kontaktowy. Niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.