Doradztwo IT – Powiedz czego potrzebujesz a my znajdziemy rozwiązanie

Każdy projekt wymaga solidnego planu. Czasem warto zasięgnąć rady ekspertów, aby uzyskać nową, szerszą perspektywę. Zapewne zdarza się, że zauważasz w codziennej pracy trudności, które opóźniają pracę i nie pozwalają tak szybko, jak to możliwe ukończyć zadania. Nie zawsze jednak zdajesz sobie sprawę jaka jest przyczyna tych opóźnień. Jeżeli jednak problem się powtarza, to sygnał, że potrzebne jest wsparcie. 

Często zgłaszają się do nas Klienci, którzy sugerują potrzebę konkretnego wdrożenia. “Potrzebuję rozwiązanie ERP, znam moje potrzeby i samodzielnie szacuje, że to rozwiąże moje problemy.” W takiej sytuacji nasi konsultanci analizują sytuację Klienta i weryfikują czy rzeczywiście to rozwiązanie sprawdzi się najlepiej. Zdarza się jednak, że wymienione w czasie rozmów potrzeby sugerują implementacje innego systemu. Ilu Klientów tyle indywidualnych rozmów i potrzeb. 

 Wartości, na których opieramy doradztwo: 

  1. Interdyscyplinarny zespół posiada szerokie kompetencje w zakresie zarządzania danymi, architektury systemów, zarządzania procesami finansowymi i zaawansowanej analizy. Dzięki temu, jesteśmy w stanie skutecznie rozwiązywać problemy z obszaru finansów i zarządzania informacją. Bez względu na wyzwanie, które napotykasz, możesz być pewien, że nasi eksperci znajdą odpowiednie rozwiązanie. 
  2. Wsparcie doświadczonego zespołu. Jednym z naszych atutów jest niezawodne wsparcie, które oferujemy. Nasz zespół zapewnia bardzo szybki czas reakcji na zgłoszenie i rozwiązywanie problemów. Dzięki doświadczeniu w realizacji projektów w różnych branżach, możemy być zaufanym partnerem i doradcą, pomagającym w identyfikacji kluczowych obszarów do analizy. Dzięki blisko 40-letniemu doświadczeniu wdrożeniowemu, posiadamy kompleksowe spojrzenie na biznes i jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb organizacji.
  3.  Partner godny zaufania. Jesteśmy nie tylko dostawcą rozwiązań, ale przede wszystkim dążymy do budowania trwałych partnerstw z naszymi Klientami. Naszym priorytetem jest pomóc Ci w rozwiązaniu obecnych problemów, ale także zapewnić długoterminową wartość, opartą na Twoich wartościach biznesowych. Niezależnie od tego, czy masz pytania merytoryczne, czy potrzebujesz wsparcia technicznego, jesteśmy zawsze gotowi udzielić wsparcia i odpowiedzi na Twoje potrzeby. 

Jak opiekujemy się naszymi Klientami? 

Pójdźmy o krok dalej, zazwyczaj nasza współpraca nie kończy się na usłudze doradczej. Jak w 6 krokach wygląda współpraca z nami? Odpowiedź znajduje się poniżej. 

  1. Analiza potrzeb: Rozpoczynamy nasze doradztwo od gruntownej analizy Twojego biznesu. Przeprowadzamy dokładną diagnozę, identyfikując obszary wymagające usprawnień oraz możliwości wzrostu. 
  2.  Plan działania: Na podstawie analizy tworzymy spersonalizowaną strategię i plan działania. Wspólnie opracowujemy cele, określamy priorytety i ustalamy harmonogram wdrożenia. Nasz zespół będzie Cię prowadził przez ten proces, zapewniając najlepsze możliwe rozwiązania. *Dzieje się tak jeżeli wdrażane przez nas rozwiązania pasują do twojego biznesu. Jeżeli nie, sugerujemy dalsze kroki jakie możesz wykonać, aby rozwiązać swój problem. 
  3. Wdrożenie. Przystępujemy do realizacji ustalonego planu. Wdrażamy rozwiązanie, dostosowując je do unikalnych wymagań Twojej organizacji. Nasz zespół będzie nadzorował cały proces, zapewniając płynność i skuteczność implementacji. 
  4. Transfer wiedzy. Wdrożenia realizujemy metodą warsztatową dzieląc się najlepszymi praktykami od pierwszego dnia implementacji. Organizujemy sesje szkoleniowe, które pomogą zespołowi zdobyć niezbędne umiejętności i w pełni wykorzystać nowe narzędzia. Naszym celem jest umożliwienie samodzielnego zarządzania wdrożonymi rozwiązaniami. 
  5. Monitorowanie i wsparcie. Po wdrożeniu nie zostajesz bez wsparcia, aby upewnić się, że rozwiązania spełniają Twoje oczekiwania pozostajemy do dyspozycji w ramach pakietu opieki serwisowej. Nasz wysoko oceniany support z nowoczesnym systemem ewidencji zgłoszeń gwarantuje szybką reakcję i rozwiązanie ewentualnych problemów. 
  6. Optymalizacja i rozwój. Nasze doradztwo nie kończy się także na wdrożeniu. Kontynuujemy współpracę, monitorując wyniki i doskonaląc rozwiązania. Przesyłamy aktualizację, organizujemy warsztaty i szkolenia, dostosowujemy wdrożone rozwiązania. Procesy w organizacji stale się zmieniają o czym doskonale wiemy, dlatego pozostajemy elastyczni i wspieramy Twój biznes na każdym etapie rozwoju. 

Blisko 40-letnie doświadczenie w rozwiązywaniu wyzwań biznesowych naszych Klientów nauczyło nas, że nie ma powielających się przypadków a do każdej potrzeby należy podejść z największą skrupulatnością. Nasz zespół posiada wiedzę i umiejętności w kluczowych obszarach, takich jak controlling, planowanie i budżetowanie, analizy i raportowanie, finanse i księgowość. Dzięki elastyczności, zapewniamy dostosowanie rozwiązania tak, aby spełniało unikalne wymagania każdej organizacji. 

 

Jak oceniasz przeczytaną treść?

Średnia ocena: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Ten post nie został jeszcze oceniony. Bądź pierwszy!

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Opowiedz o swoich potrzebach
solemis group
Solemis Group

Twoja firma nieustannie się zmienia, więc narzędzia Twojej firmy powinny zmieniać się razem z nią. Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw, pomagamy poprawić rentowność i minimalizować ryzyko utraty czasu na powtarzalne zadanie, na których cierpi rozwój. Współpracujemy z dostawcami rozwiązań do budżetowania i nowoczesnego controllingu oraz Business Intelligence, czyli szeroko rozumianych analiz i raportowania. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zarządzania efektywnością i rentownością                                                        przedsiębiorstw. Pozwól swojej firmie na rozwinięcie skrzydeł i zaskocz                                                                  konkurencję już dziś.

 

Zobacz wszystkie artykuły