Dziękujemy za uzupełnienie formularza

Dziękujemy za uzupełnienie formularza

Zajmiemy się Twoim zapytaniem, tak szybko jak to możliwe.

Do tego czasu możesz poznać lepiej czym się zajmujemy oraz poszerzać swoją wiedzę z zakresu planowania i budżetowania, analityki i raportowania, finansów i księgowości czy hurtowni danych.

Tutaj znajdziesz wiedzę na interesujące Cię tematy

Wpisy blogowe

Zapoznaj się z bazą naszych wpisów

Materiały wideo

Obejrzyj nasze webinaria edukacyjne.

Rozwiązania

Poznaj rozwiązania, jakie oferujemy.

Doradztwo IT

Poznaj nas lepiej

Dowiedz się, czym się zajmujemy i skąd wynika nasze doświadczenie. Sprawdź projekty, jakie realizowaliśmy oraz wartości, które przyświecają nam od 40 lat.

Odpowiadamy na wyzwania stanowisk

Controlling

Finanse

IT

Sprzedaż

Zaufali nam

Co klienci mówią o współpracy z nami?

„Wdrożenie wykonane przez firmę Solemis przebiegło pomyślnie na każdym etapie realizacji. widoczne było pełne zaangażowanie zespołu wdrożeniowego oraz wiedza, którą zespół chętnie dzielił się z naszymi pracownikami.”

Michał Wysmulski
Finance Director, Bacardi Martini Polska

„Już pierwsze analizy wprowadziły rewolucję w naszej ofercie. Pokazały preferencje klientów i pomogły pozbyć się mało dochodowych produktów oraz zbudować zupełnie nowe na podstawie analiz sprzedaży zestawów komponowanych przez samych klientów. Przewidujemy, że możliwość bardziej szczegółowego badania naszych budżetów przyniesie ten sam efekt”

Katarzyna Rostkowska
Menedżer Działu Kontrolingu, Telepizza

“System PROPHIX spełnił doskonale nasze oczekiwania, jeśli chodzi o elastyczność i możliwości dopasowywania metod budżetowania do naszych potrzeb, przy jednoczesnym zachowaniu spójności budżetu i wydajności całego procesu. Obsługa systemu jest intuicyjna i łatwa, interfejs oraz poszczególne aplikacje przejrzyste i przyjazne dla użytkowników”

Wojciech Marchlewski
Kontroler Finansowy Grupy, Animex S.A.

“Najistotniejszym elementem wdrożenia było opracowanie modelu kalkulacji kosztów wytwarzania wyrobów gotowych. Dodatkowo wdrożenie rozwiązania Prophix wspiera nasze przedsiębiorstwo w obszarach zarządzania strategicznego oraz raportowania finansowego”
“Firma Austrotherm Sp. z o.o. potwierdza, że wszystkie prace zostały wykonane z dużą starannością i profesjonalizmem, a system PROPHIX w pełni spełnia wymagania przedsiębiorstwa”

Bogdan Chlebowski
Manager IT, Austrotherm Sp. z o.o.

“Firma Solemis Group zrealizowała na rzecz Gdańskiej Stoczni “Remontowa” im. J.Piłsudskiego S.A. dostawę oprogramowania oraz wdrożenie hurtowni danych wraz z systemem do planowania i raportowania Prophix. Zrealizowany przez Solemis kontrakt został wykonany terminowo oraz zgodnie z warunkami zamówienia. Dotychczasowa współpraca z Solemis Group pozwala nam udzielić rekomendacji oraz polecić usługi firmy przyszłym zleceniodawcom”

Wiesław Szalk
Kierownik Działu Administrowania Systemami Informatycznymi, Gdańska Stocznia “REMONTOWA” im. J.Piłsudskiego S.A.

“Firma Solemis świadczyła Iglotex szereg usług wdrożeniowych, doradczych oraz szkoleniowych w obszarze wdrożenia dedykowanych rozwiązań Business Intelligence oraz nowoczesnych narzędzi kontrolingowych (systemy BI Targit oraz Prophix). Iglotex potwierdza, że wszystkie prace zostały wykonane z dużą starannością i profesjonalizmem i poleca firmę Solemis Group jako solidnego, rzetelnego i terminowego wykonawcę.”

Józef Kostecki
Z-ca Dyrektora Pionu Strategii i Rozwoju, Iglotex S.A.