Webinarium: Elektroniczny Obieg Dokumentów (Document Capture) – Dlaczego warto wdrożyć w firmie?

Elektroniczny Obieg Dokumentów (Document Capture) – Dlaczego warto wdrożyć w firmie?

wypełnij formularz, aby obejrzeć zapis webinaru

Toniesz w fakturach i dokumentach? Chcesz uniknąć zbędnej papierologii i podnieść efektywność działania Twojej firmy? To spotkanie jest dla Ciebie!

Serdecznie zapraszamy na webinarium, które pokaże jak szybko można wprowadzić swoją firmę w świat nowoczesnych, zdigitalizowanych przedsiębiorstw. Zapanować nad chaosem w dokumentach, oszczędzić czas i mnóstwo frustracji. Pokażemy sprawdzone rozwiązania i przedstawimy Tobie dostępne możliwości na postawie systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central.

Czego się dowiesz?

Dowiedz się jakie korzyści może przynieść Ci wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów w Twojej firmie. Jak zwiększyć szybkość wyszukiwania dokumentów online i uzyskać dostęp z dowolnego miejsca o dowolnym czasie. Dodatkowo pozyskaj wiedzę jak usprawnić procesy archiwizacji dokumentów w swoim przedsiębiorstwie.

Dla kogo jest to webinarium?

  • Dla Controllerów i Analityków Finansowych
  • Dla Dyrektorów Finansowych
  • Dla Księgowych

Agenda Webinarium

1. Tradycyjny i elektroniczny obieg dokumentów – jakie są podstawowe różnice.
2. Proces obiegu faktury kosztowej
3. Funkcjonalności i możliwości technologii OCR
(Business Central i Document Capture) – DEMO LIVE.
4. Obieg elektroniczny przestaje być nice-to-have, a staje się must-have – informacja z Ministerstwa Finansów.
5. Jakie są rodzaje licencji?

 

blank

Prowadzący

blank
Dyrektor zespołu działu wsparcia

Andrzej Siwienki

Doświadczony inżynier systemów ERP oraz Business Intelligence z udokumentowaną historią pracy w branży technologii informatycznych i usług. Ekspert w zakresie architektury hurtowni danych, procesów biznesowych, SQL i analizy wymagań. Posiada dyplom z zakresu zintegrowanych systemów klasy ERP II do zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem od Akademii Leona Koźmińskiego. Ponadto ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Szczecińskim na kierunku Informatyka i Ekonometria. Jego długoletnie doświadczenie i podejście konsultacyjne daje ogromne wsparcie klientom na każdym etapie rozwoju firmy. Jako architekt rozwiązań ERP/BI zarządza i czuwa nad realizacją projektów. Twórca procesu biznesowego dla MS Dynamics NAV. Lider zespołu krajowych i zagranicznych projektów MS Dynamics NAV oraz trener i konsultant MS dynamics NAV wszystkich standardowych modułów. Wszystkie te umiejętności poparte licznymi certyfikatami i licencjami. 

 

Z kim współpracujemy?