Dlaczego warto nas znać ?

Przekonaj się
Ludzie przede wszystkim

Co nas wyróżnia i dlaczego warto z nami współpracować

Od niemal 40 lat specjalizujemy się w rozwiązaniach dla biznesu. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i wiemy, jak je rozwiązywać.

  • Specjalizujemy się w obszarach controllingu, planowania i budżetowania, analiz i raportowania, finansów i księgowości, logistyki oraz procesów produkcyjnych.
  • Rozwiązujemy problemy biznesowe przedsiębiorstw w oparciu o najnowsze technologie informatyczne, które zwiększają efektywność i konkurencyjność.
  • Realizowaliśmy projekty dla firm w różnych branżach dzięki czemu rozumiemy potrzeby i oczekiwania każdego biznesu.
  • Wyróżniamy się ogromną wiedzą oraz bardzo wysokim poziomem opieki technicznej i zadowolenia klientów.

Dzięki temu budujemy trwałe relacje, które wytrzymują próbę czasu dostarczając wymierne korzyści biznesowe. Z niektórymi Klientami współpracujemy nieomalże od początku istnienia naszej firmy. Naszą misją jest rozwój i sukces naszych Partnerów i Klientów bo dzięki temu istniejemy i ciągle się rozwijamy.

WIEDZĘ I SAMODZIELNOŚĆ

Wybrane przez nas systemy i metodyka prowadzenia projektu powodują, że Klient po jego zakończeniu otrzymuje ogromną dawkę wiedzy i dużą samodzielność w rozwoju i utrzymaniu rozwiązania.

KORZYŚCI BIZNESOWE

Każdy z naszych projektów ma na celu poprawę produktywności i efektywności firmy. Zwrot z inwestycji następuje zwykle w ciagu kilku miesięcy od jego zakończenia.

SATYSFAKCJĘ I ZADOWOLENIE

Dzięki używaniu nowoczesnych, usprawniających pracę systemów Klienci zyskują wysoki poziom satysfakcji. O zadowolenie dba nasz dział wsparcia technicznego rozwiązujący pojawiające się problemy.

“Wdrożenie wykonane przez firmę Solemis Group przebiegło bardzo sprawnie. Widać, że Panowie mają olbrzymie doświadczenie w tego typu projektach. Ważne jest też to, że bez oporów dzielili się z nami swoją wiedzą, co pozwoliło nam w przyszłości samodzielnie wprowadzać zmiany w modelu i raportach”

Piotr Janaszek-Seydlitz
Dyrektor Finansowy, ENEL-MED S.A.

“Szczerze powiem, ze nie spodziewaliśmy się tak szybkich i tak pozytywnych efektów z implementacji systemu Business Intelligence TARGIT. Już w pierwszych tygodniach po uruchomieniu zaobserwowaliśmy pozytywną rywalizację handlowców, mających bieżący podgląd wyników sprzedaży i uzyskiwanych zysków”

Adam Glaziński
Dyrektor Finansowy, KAMAL Sp. z o.o.

“Efekty pracy spełniają wszystkie nasze wymagania. Rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków oraz terminowe wykonywanie prac to tylko niektóre z zalet pracowników, których zatrudnia firma”

Jacek Szwaluk
Szef działu Logistyki, Young Digital Planet S.A.

NASZA MISJA I WIZJA

"Umacniamy sukces Twojej firmy łącząc doświadczenie pracowników z systemami światowej klasy"
„Ekspert w dziedzinie wdrażania najlepszych rozwiązań do zarządzania procesami i efektywnością przedsiębiorstw”

Nasze doświadczenie wynika z 36 letniej historii

1986

powstaje firma Studio Usług Komputerowych “SAMBA”, jedna z pierwszych prywatnych firm branży IT w Polsce, tworzymy dział oprogramowania inżynierskiego

1992

wprowadzamy na rynek pierwsze zintegrowane systemy do zarządzania przedsiębiorstwem SM-FIRMA i SM-BOSS

1995

podpisujemy umowę o lokalizacji i dystrybucji oprogramowania Dynamics z amerykańską firmą Great Plains Software i wydajemy pierwszą na rynku polskim aplikację ERP pracującej w środowisku Windows na bazie Microsoft SQL Server

2000

firma Microsoft przejmuje firmę Great Plains Software i staje się naszym udziałowcem w Polsce, przyjmujemy nazwę Great Plains Polska

2005

uniezależniamy się od Microsoft, zmieniamy nazwę na Solemis Group i rozszerzamy działalność o nowe systemy klasy BI i CPM - TARGIT i PROPHIX

2008

na zlecenie Microsoft stajemy się liderem projektu MOVE w obszarze użytkowników systemu Dynamics GP i NAV, projekt kończy się dużym sukcesem

2015

rozszerzamy ofertę o rozwiązania Qlik , których producentem jest światowej klasy lider w zakresie rozwiązań Business Intelligence
0
lat doświadczeń
0
obsłużonych klientów
0
projektów dla dużych firm
0%
zadowolenia