Forum Użytkowników 2015 rozwiązań Prophix, Targit, NAV – dziękujemy

Zawsze warto być z nami

W dniach 21-22 maja 2015  r. odbyło się w Warszawie tegoroczne Forum Użytkowników 2015 rozwiązań Prophix, Targit i Dynamics Nav. Głównymi uczestnikami Forum byli zaproszeni przedstawiciele firm – naszych klientów oraz przedstawiciele producentów: Prophixa reprezentowali International Sales Director Jens Bille oraz Senior Business Consultant Monika Szewczyk; w imieniu Qlik występował Przemek Zabłudowski.

W programie tegorocznego Forum Użytkowników 2015 – oprócz standardowych informacji o nowościach w poszczególnych systemach – duży nacisk położony został na praktyczne przykłady rozwiązań powszechnych problemów działów controllingowo-finansowych a w tym:

– aktywnego zarządzania przedsiębiorstwem poprzez budżetowanie jego działań różnymi metodami

– prognozowanie wyniku i możliwości śródokresowych korekt budżetów

– zarządzanie projektami w różnych aspektach (wsparcie projekt managerów, rachunek kosztów pełnych, zarządzanie zasobami oraz analizowanie i raportowanie realizacji wielu projektów jednocześnie)

– szczegółowe planowanie zatrudnienia, środków trwałych i inwestycji

– zarządzanie przepływami finansowymi

– alokowanie kosztów pośrednich w celu określenia rzeczywistego kosztu wytworzenia produktów i planowania na tej podstawie sprzedaży

Na zakończenie zaprezentowane zostały kierunki rozwoju aplikacji związane z trendami Internet of Things oraz rozwojem interfejsów mobilnych.

Cieszymy się, że Forum cieszyło się tak dużym zainteresowaniem ze strony naszych klientów. Dziękujemy za wymianę wiedzy biznesowej, ale także za sympatyczne chwile w trakcie przerw i uroczystej kolacji. Trzymając się podziwianego przez wszystkich z tarasów widokowych hotelu ruchu samolotów na pobliskim Okęciu życzymy wszystkim Państwu bezpiecznych lotów biznesowych oraz zapraszamy do lądowania na przyszłorocznym Forum.

Paulina Hejducka
Paulina Hejducka

Menadżer Marketingu

Jako Menadżer Marketingu jest odpowiedzialna za stymulowanie zaangażowania klientów oraz tworzenia wizerunku firmy w social media. Opracowuje i prowadzi kampanie medialne oraz planuje i realizuje założenia komunikacyjne z klientami. Ponadto ściśle współpracuje ze wszystkimi działami firmy, aby utrzymać relacje z kluczowymi                                                                           kontrahentami na najwyższym poziomie.

 

Zobacz wszystkie artykuły