Gdzie, kiedy i z kim

W dniach 19-20 maja br. odbyło się Forum Użytkowników 2016. Zaprosiliśmy naszych gości do przepięknego i malowniczego Pałacu Romantycznego **** w Turznie k. Torunia. Miejsca wyjątkowego, cichego, otoczonego mnóstwem zieleni, a jednocześnie świetnie skomunikowanego np. z autostradą A1.

Z naszego zaproszenia skorzystało w sumie 49 osób z 27 firm oraz przedstawiciele producentów oprogramowania: Prophix reprezentował Kasper Abild – Menedżer Kanału Partnerskiego a QlikTech Margit Handl – Menadżer Sprzedaży Partnerskiej i Rafał Kupis – Menadżer Sprzedaży Terytorialnej. Gościem specjalnym Forum Użytkowników 2016 był Jerzy Kuncicki – wieloletni Dyrektor Finansowy i Operacyjny a obecnie właściciel firmy ASTHUS i ekspert w zakresie Przerobowego Rachunku Kosztów.

Dlaczego osiągnęliśmy sukces

O sukcesie Forum z punktu widzenia uczestników świadczy jego ogólna ocena na poziomie 4,67 wyrażona w ankietach. Ogromnie cieszą nas też opinie, które poza ankietami otrzymaliśmy drogą mailową oraz odebraliśmy w takcie trwania samego wydarzenia.

Tegoroczna nowość merytoryczna, czyli panel ekspercki nt. „Czy Przerobowy Rachunek Kosztów zmienia paradygmat w zarządzaniu?  Wyjście ze świata kosztów  i wejście do świata przerobu” został bardzo dobrze przyjęty przez uczestników. Zarówno w ankietach jak i w rozmowach wyrażali Państwo opinię nt. potrzeby dyskusji o różnych narzędziach/metodach/aspektach controllingu z praktykami i ekspertami takimi jak Jerzy Kuncicki. Padały także konkretne sugestie, co do przyszłych tematów, które rozważymy i zaproponujemy w przyszłych latach.

Uwieńczeniem pierwszego dnia był koncert muzyki Fryderyka Chopina w wykonaniu Pana Pawła Wakarecy, finalisty XVI Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego.

Dzień drugi w tym roku przeznaczyliśmy na przekazanie Państwu naszych praktycznych wniosków z wdrożeń systemu Prophix. Trzonem tego dnia były prezentacje rozwiązań problemów controllingowych w firmach: Inter Cars S.A., Grupie Nowy Szpital Sp. z o.o., Centrum Medycznym ENEL-MED S.A. i GetBack S.A. Wraz z zaproszonymi przedstawicielami tychże firm przedstawiliśmy problemy lub cele rozwojowe projektów wdrożeniowych oraz zastosowane funkcjonalności systemu i usługi konsultingowe. Uzupełnieniem tego dnia (a jednocześnie jak wynika z ankiet hitem całego Forum J) była prezentacja „Tips & Tricks”, gdzie pokazane zostały praktyczne porady i wskazówki ułatwiające codzienną pracę z Prophixem.

Już teraz zachęcamy wszystkich Państwa do udziału w Forum Użytkowników w przyszłym roku, gdyż poza wiedzą produktową i ekspercką jest to świetny czas do wymiany doświadczeń i spostrzeżeń pomiędzy sami uczestnikami, którzy najlepiej przybliżą specyfikę swojej pracy i wykorzystywanych do tego systemów Prophix, Targit, Qlik i Microsoft Dynamics Nav.

 

Zapraszamy i do zobaczenia za rok!

Paulina Hejducka
Paulina Hejducka

Menadżer Marketingu

Jako Menadżer Marketingu jest odpowiedzialna za stymulowanie zaangażowania klientów oraz tworzenia wizerunku firmy w social media. Opracowuje i prowadzi kampanie medialne oraz planuje i realizuje założenia komunikacyjne z klientami. Ponadto ściśle współpracuje ze wszystkimi działami firmy, aby utrzymać relacje z kluczowymi                                                                           kontrahentami na najwyższym poziomie.

 

Zobacz wszystkie artykuły