GDAŃSKA STOCZNIA REMONTOWA – wdrożenie Prophix do budżetowania i raportowania

Gdańska Stocznia Remontowa to największa w polska stocznia remontowa, która osiągnęła 1,8 mld przychodów w 2012 r. ( 153 miejsce na liście TOP 500 Polityki). I to właśnie tutaj wdrożone zostały 4 modele systemu Prophix – model: zlecenia, kooperacja, koszty pośrednie oraz finanse. Czas trwania projektu to niecałe 4 miesiące.

Korzyści jakie bezpośrednio uzyskał klient po zakończonym wdrożeniu:

  1. Integracja danych z wielu różnych systemów stoczniowych
  2. Przyjazne pulpity menedżerskie dla Kierowników Zleceń Produkcyjnych do budżetowania, raportowania i jako źródeł danych
  3. Uszczegółowienie identyfikacji kosztów
  4. Transparentność budżetów
  5. Rozwój możliwości budżetowania dużych zleceń i analiz wielowymiarowych
  6. Stworzenie układu controllingowego bez ingerencji w układ księgowy
  7. Zastosowanie Reguł Budżetowych/Alokacji

Jeżeli chcą Państwo poznać więcej szczegółów dotyczących tego ogromnie ciekawego wdrożenia zapraszamy do przejścia do zakładki KLIENCI.

Chcesz poznać szczegóły wdrożenia?

solemis group
Solemis Group

Twoja firma nieustannie się zmienia, więc narzędzia Twojej firmy powinny zmieniać się razem z nią. Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw, pomagamy poprawić rentowność i minimalizować ryzyko utraty czasu na powtarzalne zadanie, na których cierpi rozwój. Współpracujemy z dostawcami rozwiązań do budżetowania i nowoczesnego controllingu oraz Business Intelligence, czyli szerokorozumianych analiz i raportowania. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zarządzania efektywnością i rentownością przedsiębiorstw. Pozwól swojej firmie na rozwinięcie skrzydeł i zaskocz konkurencję już dziś.

 

Zobacz wszystkie artykuły