Jesienne wydanie Prophix 2020 – rozszerzony Pakiet Microsoft 365® to ogromne możliwości !

Nasz dostawca i producent systemu Prophix, ponownie udowadnia, że nie bez powodu jest w światowej czołówce systemów klasy CPM !!

Jakiś czas temu wprowadził pakiet, o którym również pisaliśmy już wcześniej – Pakiet Microsoft 365®. Ten pakiet integruje możliwości budżetowania, planowania i raportowania oprogramowania Prophix z elastycznością programu Microsoft Excel i wizualnym wpływem programu PowerPoint. Daje to użytkownikom nowy poziom elastyczności i wydajności podczas planowania.

Poniżej prezentujemy kilka zdań, które Wayne Slater przekazał w swoim poście na blogu. Wayne od ponad 25 lat pomaga organizacjom w rozwiązywaniu problemów związanych z produktami i rozwojem firm. Opisywany jako innowacyjny marketer i specjalista ds. Rozwoju biznesu zorientowanego na wyniki.

Kiedy pewnego dnia pracowałem nad nowym filmem demonstracyjnym dla Prophix, uderzył mnie fakt, że nasz produkt bardzo ewoluował w ciągu ostatnich kilku lat. Moim punktem odniesienia był wspaniały film nakręcony trzy lata wcześniej, którego użyłem jako inspiracji do nowego montażu.

Pierwszą rzeczą, która mnie uderzyła, było to, jak przyjemny wizualnie i nowoczesny wygląd ma Prophix obecnie w porównaniu z tym filmem. Po drugie, o ile szybsze i bardziej intuicyjne jest poruszanie się po naszej platformie. Nie tylko łatwo jest zintegrować Prophix z innymi rozwiązaniami biznesowymi (np. ERP), ale teraz również bezproblemowo integrujemy się z popularnymi aplikacjami, takimi jak Microsoft® Excel® i PowerPoint®. W rezultacie Prophix jest znacznie bardziej dostępny i łatwiejszy w użyciu dla osób z działu finansowego i spoza niego. Dlaczego to takie ważne?

Gdy firmy rozważają rozwiązania w zakresie zarządzania wydajnością przedsiębiorstwa, są zmuszone wybierać między dwoma różnymi podejściami do rozwiązywania problemów związanych z budżetowaniem i planowaniem. Niektórzy dostawcy zapewniają kompleksowe rozwiązania zaprojektowane w celu zmniejszenia zależności od programu Excel, podczas gdy inne aplikacje są jedynie rozszerzeniem arkuszy kalkulacyjnych. Ale co by było, gdybyś nie musiał iść na kompromis? A co by było, gdybyś miał rozwiązanie, które oferuje najlepsze z obu podejść?

Pakiet Microsoft 365®

W poprzednich kilku wydaniach Prophix ( letnich i jesiennych 2020 ) wprowadziliśmy nowy pakiet o nazwie Prophix for Microsoft® 365 . Ten pakiet integruje możliwości budżetowania, planowania i raportowania oprogramowania Prophix z elastycznością programu Microsoft Excel i wizualnym wpływem programu PowerPoint. Daje to użytkownikom nowy poziom elastyczności i wydajności podczas planowania. Korzyści obejmują:

 • Użytkownicy finansów mogą nadal cieszyć się bogatym doświadczeniem i automatyzacją klienta sieciowego Prophix
 • Niefinansowi uczestnicy budżetu, tacy jak sprzedaż, marketing i operacje, mogą teraz łatwo włączyć się do przepływów pracy Prophix i mieć możliwość wniesienia wkładu za pomocą programu Excel
 • Zaawansowani użytkownicy Excela mogą teraz używać danych Prophix do skomplikowanego modelowania i zapisywać swoje modele w Prophix
 • Ulepszone prezentacje programu PowerPoint, dzięki którym możesz osadzać dane na żywo Prophix i tworzyć bogate wizualizacje w slajdach, jednocześnie dając użytkownikom możliwość przeglądania wyników bezpośrednio z programu PowerPoint, aby przyspieszyć podejmowanie decyzji w czasie rzeczywistym

Te ulepszenia dają liderom finansowym i użytkownikom spoza sektora finansów to, co najlepsze z obu podejść CPM, dając Ci swobodę wyboru odpowiedniego rozwiązania do odpowiedniego zadania.

Wydanie jesienne 2020

Więc co nowego w naszej najnowszej wersji? Cóż, najbardziej oczekiwanymi nowymi możliwościami w wydaniu jesiennym są ulepszenia Prophix Analyzer. Ulepszenia obejmują:

 • Edytowanie układu
 • Możliwość wyboru formatu elementów strony
 • Możliwość usunięcia układu
  • Umożliwia wprowadzanie zmian w widokach danych Prophix w programie Excel, bez konieczności powrotu do Prophix. Dzięki temu modelowanie w programie Excel w programie Prophix jest bardziej elastyczne i oszczędza czas. (Aby dowiedzieć się więcej, kliknij łącze na końcu tego bloga)

Zrzut ekranu: Prophix Analyzer – Edit Layout

analyzer

Dodatkowe ulepszenia w wydaniu jesiennym obejmują:

 • Pamiętasz, jak wspomniałem, że interfejs Prophix bardzo ewoluował w ostatnich latach? Cóż, ulepszenia wciąż nadchodzą. W Pulpitach nawigacyjnych można teraz grupować kilka wykresów lub kafelków znaczków, aby jednocześnie zmienić wybór elementu wymiaru strony w tych kafelkach, co umożliwia łatwe porównanie działania różnych segmentów biznesowych. Ogromna oszczędność czasu!
 • Nasi międzynarodowi klienci skorzystają z dodatkowej obsługi języków w Centrum powiadomień, powiadomieniach przepływu pracy i wiadomościach e-mail, umożliwiając użytkownikom wysyłanie wiadomości w wybranym języku ustawionym w Prophix.
 • Nasze rozwiązanie do zarządzania plikami, Document Explorer, obsługuje nowe typy plików, w tym łącza internetowe, które umożliwiają utworzenie skrótu do adresu URL w celu szybszej nawigacji do ważnych stron internetowych, witryn partnerskich i nie tylko.

Wielkie brawa dla naszego zespołu deweloperskiego za terminowe dostarczenie kolejnego wspaniałego wydania w trudnym roku! Ten niesamowity wyczyn jest możliwy tylko, dzięki ciężkiej pracy i poświęceniu zespołu Prophix.

Mam nadzieję, że jesteś równie podekscytowany wydaniem Prophix Fall 2020, jak my! Uzyskaj wygodę i elastyczność, których potrzebujesz, jeśli chodzi o planowanie, modelowanie i prezentację dzięki Prophix for Microsoft 365.

 

Źródło: https://blog.prophix.com/prophix-fall-2020-product-release-offers-enhanced-365-capabilities/

Jak oceniasz przeczytaną treść?

Średnia ocena: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Ten post nie został jeszcze oceniony. Bądź pierwszy!

solemis group
Solemis Group

Twoja firma nieustannie się zmienia, więc narzędzia Twojej firmy powinny zmieniać się razem z nią. Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw, pomagamy poprawić rentowność i minimalizować ryzyko utraty czasu na powtarzalne zadanie, na których cierpi rozwój. Współpracujemy z dostawcami rozwiązań do budżetowania i nowoczesnego controllingu oraz Business Intelligence, czyli szeroko rozumianych analiz i raportowania. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zarządzania efektywnością i rentownością                                                          przedsiębiorstw. Pozwól swojej firmie na rozwinięcie skrzydeł i zaskocz                                                                  konkurencję już dziś.

 

Zobacz wszystkie artykuły