Konsalnet – projekt wdrożenia konsolidacji finansowej zakończony

Sukcesem zakończyło się wdrożenie modelu konsolidacji RZiS w układzie zarządczym i statutowym dla grupy Konsalnet. Objętych wdrożeniem zostało 35 spółek. Warto wspomnieć, że Konsalnet jest największą w Polsce firmą w branży ochrony działającą na naszym rynku od ponad 20 lat. Zatrudnia 25 000 osób oferując pełen zakres usług bezpieczeństwa – od usług ochrony fizycznej, przez obsługę gotówki, konwoje, zabezpieczenie techniczne i monitoring po ratownictwo.

Głównymi celami wdrożenia były: rozwój możliwości raportowania konsolidacyjnego wyniku grupy spółek, zwiększenie możliwości wprowadzania korekt do danych wraz z zachowaniem informacji o źródłach poszczególnych zmian oraz automatyzacja jednoczesnej i bieżącej kalkulacji rachunku zysków i strat w kilku układach.

Wszystkie te założenia zostały zrealizowane w czasie – wdrożenie konsolidacji finansowej trwało 2,5 miesiąca. Po więcej szczegółów tj. opis wdrożenia i referencje zapraszamy do zakładki KLIENCI.

Kategorie

 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZADZWOŃ 58 661-22-22 lub napisz do nas

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Solemis Group Sp. z o.o z siedzibą w Gdyni, przy ulicy Kłajpedzkiej 7f informacji handlowo-marketingowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2010 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) oraz przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Zbieranie danych odbywa się na zasadzie pełnej dobrowolności. *

Please wait...