Konsolidacja finansowa dla celów publikacji giełdowych – wdrożenie w INTER CARS

Współpraca z taką firmą jak Inter Cars to czysta przyjemność.

Jest to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Od maja 2004 roku spółka notowana na GPW. Przychód w 2015 roku to 4,8 mld zł, zatrudnienie dla 10000 osób. Ogromne możliwości, potencjał i dlatego też wdrożenie realizowane z dużych rozmachem. Jakie zostały postawione cele ? Automatyzacja sprawozdawczości giełdowej w grupy w zakresie bilansu, rachunku wyników i przepływów kapitałowych, raportowanie zarządcze wyników spółek i całej grupy oraz kontrola skomplikowanych rozliczeń między firmowych. Wdrożonych zostało 5 modeli biznesowych realizujących poszczególne aspekty biznesowe konsolidacji, czyli model: konsolidacja finansowa grupy, eliminacje między firmowe grupy, aktywa trwałe grupy, transakcje między firmowe grupy oraz waluta (kursy walut).

Jeżeli są Państwo ciekawi jakie korzyści osiągnął klient oraz chcą Państwo poznać szczegóły zapraszamy do zakładki KLIENCI.

solemis group
Solemis Group

Twoja firma nieustannie się zmienia, więc narzędzia Twojej firmy powinny zmieniać się razem z nią. Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw, pomagamy poprawić rentowność i minimalizować ryzyko utraty czasu na powtarzalne zadanie, na których cierpi rozwój. Współpracujemy z dostawcami rozwiązań do budżetowania i nowoczesnego controllingu oraz Business Intelligence, czyli szerokorozumianych analiz i raportowania. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zarządzania efektywnością i rentownością przedsiębiorstw. Pozwól swojej firmie na rozwinięcie skrzydeł i zaskocz konkurencję już dziś.

 

Zobacz wszystkie artykuły

Zapisz się do newslettera

Zarejestruj się, aby otrzymywać informacje o najnowszych artykułach na blogu

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Solemis Group Sp. z o.o z siedzibą w Gdyni, przy ulicy Kłajpedzkiej 7f informacji handlowo-marketingowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2010 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) oraz przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Zbieranie danych odbywa się na zasadzie pełnej dobrowolności. *

CAPTCHA
Please wait...