Konsolidacja finansowa dla celów publikacji giełdowych – wdrożenie w INTER CARS

Konsolidacja finansowa

Współpraca z taką firmą jak Inter Cars to czysta przyjemność. Jest to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Od maja 2004 roku spółka notowana na GPW. Przychód w 2015 roku to 4,8 mld zł, zatrudnienie dla 10000 osób. Ogromne możliwości, potencjał i dlatego też wdrożenie realizowane z dużych rozmachem. Jakie zostały postawione cele ? Automatyzacja sprawozdawczości giełdowej w grupy w zakresie bilansu, rachunku wyników i przepływów kapitałowych, raportowanie zarządcze wyników spółek i całej grupy oraz kontrola skomplikowanych rozliczeń międzyfirmowych. Wdrożonych zostało 5 modeli biznesowych realizujących poszczególne aspekty biznesowe konsolidacji, czyli model: konsolidacja finansowa grupy, eliminacje międzyfirmowe grupy, aktywa trwałe grupy, transakcje międzyfirmowe grupy oraz waluta (kursy walut).

Jeżeli są Państwo ciekawi jakie korzyści osiągnął klient oraz chcą Państwo poznać szczegóły zapraszamy do zakładki KLIENCI.

Kategorie

 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZADZWOŃ 58 661-22-22 lub napisz do nas

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Solemis Group Sp. z o.o z siedzibą w Gdyni, przy ulicy Kłajpedzkiej 7f informacji handlowo-marketingowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2010 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) oraz przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Zbieranie danych odbywa się na zasadzie pełnej dobrowolności. *

Please wait...