Nowe wdrożenie rozwiązania controllingowego w branży farmaceutycznej

Czy możliwe jest wdrożenie systemu controllingowego w czasie trwającej pandemii?

JAK NAJBARDZIEJ!  Z przyjemnością informujemy, że w ostatnim zakończyliśmy implementację systemu Prophix Software w firmie Chiesi Poland producenta nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań leczniczych!
chiesi poland
Firma powstała w 1935 r. w Parmie, gdy Giacomo Chiesi, chemik marzący o prowadzeniu badań, kupił Laboratorio Farmaceutico Parmense i rozpoczął karierę przedsiębiorcy. Firma sukcesywnie była rozwijana w późniejszym czasie przez Alberto i Paolo.  W okresie od 1987 r. firma Chiesi otworzyła oddziały w Pakistanie, Francji, Hiszpanii, Grecji, Wielkiej Brytanii, Austrii oraz w krajach Europy Wschodniej, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, krajach Maghrebu, Turcji, Bułgarii, Chinach i w Skandynawii. Produkty, które Grupa oferuje od lat, przeznaczone do leczenia problemów układu oddechowego i sercowo-naczyniowego cieszą się ugruntowaną pozycją.
.

Ciekawe fakty na temat wdrożenia:

🔹 całość przeprowadzona w 100% zdalnie;
🔹 forma warsztatowo-wdrożeniowa (online) umożliwiająca zbudowanie przez Klienta (pod czujnym okiem niezawodnego Julian Lewandowski, który kierował całym projektem) modeli biznesowych, umożliwiających budżetowanie i raportowanie Rachunku Wyniku firmy;
🔹 zbudowano 3 wielowymiarowe modele OLAP: model P&L, SALES oraz OPEX (Sprzedaż);
🔹czas trwania wdrożenia – tylko 2 miesiące!
System Prophix pozwala użytkownikom na dużą elastyczność w kształtowaniu procesów controllingowych.
Wielkie brawa za efektywną i sprawną współpracę dla całego zespołu firmy Chiesi, biorącego udział w warsztatach! 👏

ZAPOZNAJ SIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI WDROŻENIA W FIRMIE CHIESI POLAND

zobacz jakie korzyści osiągnął klient
solemis group
Solemis Group

Twoja firma nieustannie się zmienia, więc narzędzia Twojej firmy powinny zmieniać się razem z nią. Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw, pomagamy poprawić rentowność i minimalizować ryzyko utraty czasu na powtarzalne zadanie, na których cierpi rozwój. Współpracujemy z dostawcami rozwiązań do budżetowania i nowoczesnego controllingu oraz Business Intelligence, czyli szeroko rozumianych analiz i raportowania. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zarządzania efektywnością i rentownością                                                        przedsiębiorstw. Pozwól swojej firmie na rozwinięcie skrzydeł i zaskocz                                                                  konkurencję już dziś.

 

Zobacz wszystkie artykuły