Nowości od TARGIT Decision Suite – nowa strona www, UPDATE 4 i inne

W ostatnim czasie wszystkie firmy pracują na najwyższych obrotach, ponieważ musimy przystosować się do nowej rzeczywistości.

Dostawcy naszych rozwiązań również dotrzymują kroku w obecnym pędzie. Poniżej przedstawimy kilka nowości od TARGIT DECISION SUITE

Targit wydał aktualizację 4 pakietu decyzyjnego TARGIT 2019

Oferuje pewne ulepszenia i nowe funkcje. Nowe ustawienia strony domyślnie dostosowują pulpity nawigacyjne do wysokości, szerokości lub formatu całej strony. Można to teraz ustawić jednym kliknięciem bezpośrednio w menu rozwijanym powiększenia paska stanu.

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o nowych funkcjach lub bezpłatnie przetestować, w jaki sposób rozwiązanie Business Intelligence TARGIT może pomóc w profesjonalizacji analizy biznesowej i zwiększeniu jej wydajności? Skontaktuj się z naszym zespołem ekspertów, czekamy na wiadomość od Ciebie.

 

TARGIT może pochwalić się nową stroną internetową

Jest naprawdę godna uwagi ze względu na zupełnie nowy design oraz, co najważniejsze zawartość merytoryczną. W tej chwili dostęp do wiedzy i możliwości systemu jest o wiele bardziej przyjazny w odbiorze, intuicyjny oraz treściwy.

Zapraszamy do odwiedzin na www.targit.com

 

Nowa platforma e-learningowa 

Na platformie e-learning’owej otrzymujcie Państwo pakiet kursów na żądanie, które zawierają  podstawowe oraz zaawansowane lekcje administrowanie oprogramowaniem i budowanie źródeł danych. Intuicyjna platforma ułatwia śledzenie postępów treningu i pracę w grupach we własnym, indywidualnym tempie.

Co najważniejsze ! Do 17 kwietnia br. przedłużony został okres bezpłatnego dostępu online.

 

Oferta limitowana. 20% zniżki.

Istnieje w tej chwili możliwość dodania użytkowników do licencji TARGIT w korzystnej cenie!

 Do 30 kwietnia 2020 r.  Targit umożliwia dodawanie klientów „Designer” i „Consumer” ze zniżką 20% *.

„Consumer” należy nabyć w paczkach co najmniej 10 użytkowników, a „Designer” można kupić jako pojedynczy użytkownik.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, i już dziś sięgnij po więcej świetnych ofert na www.solemis.com

 

* Oferta jest ważna dla istniejących klientów, z wieczystą licencją i aktywną umową serwisową oprogramowania.

 

Webinarium TARGIT Data Discovery

W tych nieoczekiwanych czasach pamiętaj, że możesz na nas liczyć bardziej niż kiedykolwiek.

Dlatego Targit organizuje seminarium internetowe w środę, 15 kwietnia o 13:00, aby pokazać, jak jeszcze lepiej wykorzystać swoje rozwiązanie TARGIT do zarządzania codziennymi operacjami biznesowymi i dogłębnego analizowania kluczowych danych dzięki Data Discovery.

Dołącz do tego webinaru, aby dowiedzieć się:

  • Jakie połączenia danych są dostępne poprzez Data Discovery i przypadki użycia dla niektórych z nich.
  • Dodatkowe sposoby wykorzystania narzędzia, budując dowód koncepcji konkretnych źródeł danych, które chcesz wprowadzić do rozwiązania BI, łącząc go z istniejącymi raportami, potwierdzając jego wartość i rozumiejąc, dlaczego niektóre źródła danych powinny zostać w końcu wciągnięte do głównego Rozwiązanie ETL
  • Premia: Nasz klient, Best Line Equipment, pokaże, w jaki sposób wykorzystuje Data Discovery, z ponad 40 połączeniami danych, aby rzucić światło na ich operacje i odkryć utracone możliwości i szybkie wygrane.

 

Skorzystaj z samoobsługowej analizy i określ, kto może skorzystać z tego łatwego w użyciu narzędzia w Twojej organizacji. Zarezerwuj miejsce już dziś!

solemis group
Solemis Group

Twoja firma nieustannie się zmienia, więc narzędzia Twojej firmy powinny zmieniać się razem z nią. Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw, pomagamy poprawić rentowność i minimalizować ryzyko utraty czasu na powtarzalne zadanie, na których cierpi rozwój. Współpracujemy z dostawcami rozwiązań do budżetowania i nowoczesnego controllingu oraz Business Intelligence, czyli szerokorozumianych analiz i raportowania. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zarządzania efektywnością i rentownością przedsiębiorstw. Pozwól swojej firmie na rozwinięcie skrzydeł i zaskocz konkurencję już dziś.

 

Zobacz wszystkie artykuły