Kariera w Solemis

Sukces firmy w znacznym stopniu tworzą ludzie. Solemis stawia na kreatywność i zaangażowanie, oferując w zamian ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i zgranym zespole. Pracownicy Solemis Group mają szanse na rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku oraz systematyczne podnoszenie swoich kwalifikacji.

Obecnie poszukujemy osób na następujące stanowisko:

Konsultant ds.  systemów ERP

Opis stanowiska:

  • wsparcie techniczne i merytoryczne dla klientów w zakresie systemu ERP (Microsoft Dynamics NAV)
  • rozwiązywanie problemów technicznych dot. eksploatacji systemu
  • konsultacje i wsparcie merytoryczne dla użytkowników systemu
  • kontakty techniczne z dostawcami systemu

Wymagania:

  • znajomość zagadnień finansowo-księgowych, logistycznych
  • znajomość zagadnień technicznych (MS SQL, MS Windows)
  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w zakresie systemów ERP
  • doświadczenie w zakresie systemu MS Dynamics NAV będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju w zakresie najnowszych technologii
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • pracę w międzynarodowym środowisku

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać  na adres: praca@solemis.com z  dopiskiem Konsultant ds. Systemów ERP.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. z 2002 r nr 101, poz. 926)”.

Kategorie

 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZADZWOŃ 58 661-22-22 lub napisz do nas

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Solemis Group Sp. z o.o z siedzibą w Gdyni, przy ulicy Kłajpedzkiej 7f informacji handlowo-marketingowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2010 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) oraz przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Zbieranie danych odbywa się na zasadzie pełnej dobrowolności. *

Please wait...