Aneta Kościesza

Inżynier danych Business Intelligence

Biografia

Absolwentka Finansów i Rachunkowości oraz Ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim. Z branżą informatyczną związana od początku swojej dotychczasowej kariery. Doświadczenie zawodowe nabyła pracując na różnych wyspecjalizowanych stanowiskach, łącząc nabyte umiejętności techniczne oraz wiedzę merytoryczną zdobytą w toku studiów. Pasjonatka nowych technologii – pomoc w wykorzystaniu ich w biznesie jako narzędzia na optymalizację procesów traktuje jako sposób na życie. Stale poszerza swoją wiedzę i kompetencje dbając zarówno o rozwój osobisty jak i zawodowy. Nie boi się wyzwań wierząc, że cechując się silną motywacją, uporem w działaniu i kreatywnością można rozwiązać niemal każdy problem. Obecnie odpowiada za wdrażanie i rozwój hurtowni, wielowymiarowych modeli danych oraz wsparcie użytkowników w zakresie wdrożonych rozwiązań.

Chronologia

2022 - teraz
Solemis Group, Inżynier danych Business Intelligence
2021 - 2022
Solemis Group, Konsultant ds. systemów BI
2019-2021
Plichta Sp. z o.o. Specjalista ds. analiz
2017-2018
Insoft Consulting Sp. z o.o. Młodszy Konsultant Wdrożeniowy
2016-2017
Energa S.A. Referent ds. Obsługi Billingu

Umiejętności

POWER BI90%
Hurtownie Danych80%
Opieka serwisowa70%
Udział we wdrożeniach Hurtowni Danych80%

Zainteresowania

Gotowanie, Yoga, Bieganie

Privacy Preference Center

Necessary

Podmioty, z których rozwiązań korzystamy to: GetResponse, GetSiteControl, Quform, RateMyPost.
Dysponują one własnymi, jasno zdefiniowanymi politykami prywatności, które stanowią zarazem kodeks postępowania gwarantujący należytą dbałość o przetwarzanie danych.

GetResponse, Quform, RateMyPost

Advertising

Zbieranie ciasteczek, umożliwiających dostarczanie użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

Google Analytics, Google ADS

Analytics

Zebrane dane służą do monitorowania i sprawdzenia, w jaki sposób użytkownicy korzystają z naszych witryn, aby usprawniać funkcjonowanie serwisu zapewniając bardziej efektywną i bezproblemową nawigację.

Yandex Metrix, Google Anaytics

Other