Dariusz Bieniek

Wiceprezes Zarządu

Biografia

W firmie Solemis Group odpowiada za rozwój i wdrażanie produktów klasy ERP, Business Intelligence oraz wsparcie i współpracę z kluczowymi Klientami. Ukończył studia na Uniwersytecie Gdańskim, na kierunku Cybernetyka Ekonomiczna i Informatyczna i od początku jest swojej kariery zawodowej jest związany z firmą Solemis. Ukończył również studia podyplomowe w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni, na kierunku Zarządzanie Projektami. Jest ekspertem w zakresie zarządzania projektami wdrożeniowymi z ogromnym doświadczeniem w dziedzinach Business Intelligence, ERP, CPM, CRM. Ma na swoim koncie wiele wdrożeń systemów zakończonych sukcesem, posiada szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną, jest doskonałym mówcą, negocjatorem oraz zarządzającym personelem. Zdobyte doświadczenie oraz wiedza potwierdzona licznymi certyfikatami owocują bardzo dobrą znajomością oczekiwań Klientów na połączeniu biznesu z technologią IT. Jego artykuły eksperckie można spotkać w czasopismach informatycznych. 

Chronologia

2011-Dzisiaj
Solemis Group, Wiceprezes ds współpracy z klientami
2008-2011
Solemis Group, Dyr. Działu ERP, Kierownik projektów
2006-2007
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu, kierunek Zarządzanie Projektami
2005-2008
Solemis Group, Manager Produktów BI
1995-2005
Great Plains Polska, specjalista ds Wsparcia technicznego, IT Manager
1985-1990
Uniwersytet Gdański, Wydział Zarządzania, Studia dzienne,specjalność Cybernetyka Ekonomiczna i Informatyka

Umiejętności

Controlling i CPM80%
Business Intelligence100%
Zarządzanie Projektami90%
Zarządzanie Zespołem90%

Zainteresowania

Fotografia, żeglarstwo, windsurfing

NAPISAŁ ARTYKUŁY

zobacz również inne

Privacy Preference Center

Necessary

Podmioty, z których rozwiązań korzystamy to: GetResponse, GetSiteControl, Quform, RateMyPost.
Dysponują one własnymi, jasno zdefiniowanymi politykami prywatności, które stanowią zarazem kodeks postępowania gwarantujący należytą dbałość o przetwarzanie danych.

GetResponse, Quform, RateMyPost

Advertising

Zbieranie ciasteczek, umożliwiających dostarczanie użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

Google Analytics, Google ADS

Analytics

Zebrane dane służą do monitorowania i sprawdzenia, w jaki sposób użytkownicy korzystają z naszych witryn, aby usprawniać funkcjonowanie serwisu zapewniając bardziej efektywną i bezproblemową nawigację.

Yandex Metrix, Google Anaytics

Other