Paulina Hejducka

Z-ca Menadżera Marketingu

Biografia

Z firmą Solemis Group związana od ponad 8 lat. Rozpoczęła swoją pracę jako asystentka działu handlowo – marketingowego. Pomimo ukończonych studiów magisterskich na kierunku prawo, zdecydowała się na kontynuowanie przygody z marketingiem i dzisiaj już jako Menadżer Marketingu jest odpowiedzialna za stymulowanie zaangażowania klientów oraz tworzenia wizerunku firmy w social media. Umiejętność współpracy z klientem biznesowym nabywała już w poprzednich przedsiębiorstwach. Opracowuje i prowadzi kampanie medialne oraz planuje i realizuje założenia komunikacyjne z klientami. Ponadto ściśle współpracuje ze wszystkimi działami firmy, aby utrzymać relacje z kluczowymi kontrahentami na najwyższym poziomie. Autorka artykułów marketingowych oraz branżowych ściśle związanych ze specyfiką firmy Solemis. 

Chronologia

2014-Dzisiaj
Solemis Group, Marketing Manager
2013-2014
Solemis Group, Sales and Marketing Assistant
2009-2011
Caricom, Office Sales Manager
2012-2013
Bindomatic AB, Business Office Manager
2009-2014
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu, Magister, Prawo
Paulina Hejducka

Umiejętności

Content Marketing90%
Social Media Marketing85%
Organizacja wydarzeń100%
Strategia marketingowa95%

Zainteresowania

Historia II Wojny Światowej, kinematografia, squash, siatkówka

Privacy Preference Center

Necessary

Podmioty, z których rozwiązań korzystamy to: GetResponse, GetSiteControl, Quform, RateMyPost.
Dysponują one własnymi, jasno zdefiniowanymi politykami prywatności, które stanowią zarazem kodeks postępowania gwarantujący należytą dbałość o przetwarzanie danych.

GetResponse, Quform, RateMyPost

Advertising

Zbieranie ciasteczek, umożliwiających dostarczanie użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

Google Analytics, Google ADS

Analytics

Zebrane dane służą do monitorowania i sprawdzenia, w jaki sposób użytkownicy korzystają z naszych witryn, aby usprawniać funkcjonowanie serwisu zapewniając bardziej efektywną i bezproblemową nawigację.

Yandex Metrix, Google Anaytics

Other