Po co komu zarządzanie relacjami z klientami – publikacja Marketer +

Po co komu zarządzanie relacjami z klientami?

Miło nam poinformować, że w najnowszym wydaniu kwartalnika Marketer + Kierownik Marketingu firmy Solemis – Karolina Łukaszewska przekonuje o konieczności inwestycji w system CRM, w swoim autorskim artykule – Po co komu zarządzanie relacjami z klientami? Pisze o tym, dlaczego to tak istotne z punktu widzenia działania przedsiębiorstwa oraz o korzyściach idących z wdrożenia metodologii CRM.

Artykuł do przeczytania na stronach 16-18 pod linkiem >>tutaj<<

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem!

solemis group
Solemis Group

Twoja firma nieustannie się zmienia, więc narzędzia Twojej firmy powinny zmieniać się razem z nią. Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw, pomagamy poprawić rentowność i minimalizować ryzyko utraty czasu na powtarzalne zadanie, na których cierpi rozwój. Współpracujemy z dostawcami rozwiązań do budżetowania i nowoczesnego controllingu oraz Business Intelligence, czyli szerokorozumianych analiz i raportowania. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zarządzania efektywnością i rentownością przedsiębiorstw. Pozwól swojej firmie na rozwinięcie skrzydeł i zaskocz konkurencję już dziś.

 

Zobacz wszystkie artykuły

Zapisz się do newslettera

Zarejestruj się, aby otrzymywać informacje o najnowszych artykułach na blogu

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Solemis Group Sp. z o.o z siedzibą w Gdyni, przy ulicy Kłajpedzkiej 7f informacji handlowo-marketingowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2010 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) oraz przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Zbieranie danych odbywa się na zasadzie pełnej dobrowolności. *

CAPTCHA
Please wait...