Integracja danych z wielu firm w jednym systemie Microsoft Dynamics NAV

Wdrożone rozwiązania

Raportowanie, ERP, Dynamics NAV

innova capital

Innova Capital należy do czołówki środkowoeuropejskich funduszy private equity inwestujących w segmencie średnich przedsiębiorstw. Ze względu na bardzo szybki przyrost nowych inwestycji, istotnym elementem projektu było elastyczne integrowanie się na poziomie systemu FK, dzięki któremu Klient na bieżąco mógł księgować zapisy pochodzące z systemów zewnętrznych. Ostatnia wersja systemu zwiększyła możliwości wizualizacji danych biznesowych oraz raportowania co bardzo ułatwiało szybkiemu podejmowaniu decyzji na szczeblu zarządczym.

Poznaj historię naszej współpracy

Upłynęło już niemal 40 lat

CO POWIEDZIAŁ KLIENT

„Innova Capital rozpoczęła współpracę z firmą Solemis Group w 1998 roku. Przez te wszystkie lata współpraca układała się na najwyższym poziomie. Wdrożenie oraz inne czynności wskazane w umowie zostały wykonane fachowo i w należytym terminie, w związku z tym możemy polecić firmę Solemis Group jako rzetelnego i idealnego Partnera w zakresie informatyzacji przedsiębiorstw”

Kinga Nowaczewska
Dyrektor FInansowy, Innova Capital
0 rok
rozpoczęcie działalności w Polsce
0 mln Euro
zainwestowanych funduszy
0
Inwestycji
0
krajów

Privacy Preference Center

Necessary

Podmioty, z których rozwiązań korzystamy to: GetResponse, GetSiteControl, Quform, RateMyPost.
Dysponują one własnymi, jasno zdefiniowanymi politykami prywatności, które stanowią zarazem kodeks postępowania gwarantujący należytą dbałość o przetwarzanie danych.

GetResponse, Quform, RateMyPost

Advertising

Zbieranie ciasteczek, umożliwiających dostarczanie użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

Google Analytics, Google ADS

Analytics

Zebrane dane służą do monitorowania i sprawdzenia, w jaki sposób użytkownicy korzystają z naszych witryn, aby usprawniać funkcjonowanie serwisu zapewniając bardziej efektywną i bezproblemową nawigację.

Yandex Metrix, Google Anaytics

Other