Obsługa finansów i księgowości w firmie produkcyjnej

Wdrożone rozwiązania

ERP, Produkcja, Dynamics NAV

tor-pal

TOR-PAL  należy do grupy International Paper i specjalizuje się w produkcji: palet drewnianych, tarcicy z drewna iglastego, oraz opakowań drewnianych. Istotnym elementem było wprowadzenie rozwiązania do obsługi dokumentów magazynowych przez pracowników. Ze względu na uruchomione narzędzia branżowe do obsługi produkcji, ważne było aby zintegrować ze sobą systemy do zarządzania zleceniami produkcyjnymi oraz zużyciem surowca z systemem MS Dynamics NAV. Wprowadzone narzędzia analityczne w oparciu o najnowszą wersje MS Dynamics NAV, ułatwiło oraz przyspieszyło proces analizowania oraz raportowania do grupy w Stanach zjednoczonych.

CO POWIEDZIAŁ KLIENT

„Z firmą Solemis Group rozpoczęliśmy współpracę w 2001 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się na zakup systemu klasy ERP – Microsoft Dynamics GP. Zadowolenie z usług świadczonych przez Solemis oraz wysoka jakość oferowanych produktów sprawiła, że w 2009 roku ponownie podjęliśmy decyzję o współpracy. Na szczególną uwagę zasługują zarówno wysokie kompetencje pracowników jak i fakt zbudowania dobrych relacji, które znakomicie ułatwiają wzajemną współpracę”

Iwona Omernik
Dyrektor Finasowy, PPH Torpal Sp. z o.o.
0 m3
przerobionego drewna rocznie
0 szt
palet rocznie
0 szt
opakowań drewnianych miesięcznie

Privacy Preference Center

Necessary

Podmioty, z których rozwiązań korzystamy to: GetResponse, GetSiteControl, Quform, RateMyPost.
Dysponują one własnymi, jasno zdefiniowanymi politykami prywatności, które stanowią zarazem kodeks postępowania gwarantujący należytą dbałość o przetwarzanie danych.

GetResponse, Quform, RateMyPost

Advertising

Zbieranie ciasteczek, umożliwiających dostarczanie użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

Google Analytics, Google ADS

Analytics

Zebrane dane służą do monitorowania i sprawdzenia, w jaki sposób użytkownicy korzystają z naszych witryn, aby usprawniać funkcjonowanie serwisu zapewniając bardziej efektywną i bezproblemową nawigację.

Yandex Metrix, Google Anaytics

Other