Prezes Zarządu Prophix przekazuje kilka ważnych słów do klientów

Zachowanie ciągłości pracy i opieki nad klientem to teraz dla naszej firmy Solemis najwyższy priorytet.

W każdej rozmowie z klientami podkreślamy, że jesteśmy gotowi wspierać ich działania oraz przyszłe przedsięwzięcia na każdym etapie. Dla większości z nas obecne wydarzenia są czymś nadzwyczajnym i niespotykanym. Staramy się dostosować do panujących warunków, ale jak słusznie zauważył Paul Barber, Prezes Zarządu firmy Prophix: „Nie możemy wyjść z podziwu wobec kobiet i mężczyzn pracujących na linii frontu w służbie zdrowia, ratownikach, handlu detalicznym i wielu innych istotnych firmach, które dbają o potrzebujących.” Ich zaangażowanie jest teraz nieocenione, my natomiast niezaangażowani w pierwszą pomoc w tym trudnym momencie, możemy po prostu robić swoje. I o tym między innymi napisał ostatnio na blogu, wyżej cytowany Prezes Zarządu Prophix:

 

Wszyscy dostosowujemy się do nowej rzeczywistości tutaj w Kanadzie i na całym świecie. Chciałem poświęcić chwilę na rozpoznanie obecnej sytuacji, w której się znaleźliśmy, zanim omówimy kroki, jakie podjęliśmy w Prophix.

Żyjemy w niespotykanych czasach. Ta pandemia dotyka każdego z nas. Dla tych z nas, którzy są chorzy lub którzy kochają cierpiących, wysyłamy nasze szczere życzenia pełnego i szybkiego powrotu do zdrowia. Nie możemy wyjść z podziwu wobec kobiet i mężczyzn pracujących na linii frontu w służbie zdrowia, ratownikach, handlu detalicznym i wielu innych istotnych firmach, które dbają o potrzebujących..

W Prophix koncentrujemy się na zdrowiu i bezpieczeństwie naszych pracowników, rodzin i społeczności. Począwszy od 13 marca, wszyscy pracownicy pracują z domu. Pozostaliśmy w kontakcie za pomocą technologii i znaleźliśmy kreatywne sposoby łączenia się, takie jak joga w porze lunchu i wirtualne przerwy kawowe.

W dalszym ciągu wspieramy naszych klientów i ich cele. Mamy narzędzia i doświadczenie do zdalnego wspierania wdrożeń. Nasze operacje wsparcia są uruchomione, a nasz zespół jest gotowy do współpracy z Tobą w zakresie wszelkich problemów technicznych. Jeśli chcesz się skontaktować, możesz odwiedzić nas w naszym Centrum pomocy . Geoff Ng, opublikował także w ubiegłym tygodniu blog opisujący nasze plany ciągłości działania. Nie martw się, możesz na nas liczyć!

Zdajemy sobie sprawę, że mamy szczęście być w branży, w której nie tylko możemy kontynuować codzienne operacje, ale możemy również odgrywać ważną rolę, pomagając naszym klientom w niepewnych i ciągle zmieniających się czasach.

Używamy Prophix do ponownego uruchamiania naszych planów korporacyjnych, prognozowania różnych scenariuszy, a co najważniejsze, określania wpływu na nasze przepływy pieniężne, aby pomóc nam w podejmowaniu świadomych decyzji biznesowych. Chcemy pomóc Ci zrobić to samo w tych krytycznych czasach.

Będziemy organizować co dwa tygodnie seminarium internetowe, którego celem jest pomoc w wykorzystaniu technologii CPM dla Twojej firmy. (PONIŻEJ ZNAJDZIECIE MOŻLIWOŚĆ REJESTRACJI NA WEBINARIA)

Ponadto zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu w naszym portalu dla klientów VIP – Red Carpet . Możesz pozostać w kontakcie z tysiącami innych klientów Prophix, publikując posty w naszej społeczności online. Utrzymywanie kontaktu z naszymi rówieśnikami jest teraz bardzo ważne.

Wreszcie, jeśli ostatnio nie odwiedzałeś Akademii Prophix, kliknij tutaj.

Nie zapominaj, że możesz pozostać w kontakcie z nami w dowolnym momencie, kontaktując się z nami pod adresem customeruccess@prophix.com .

Mamy nadzieję, że będziesz bezpieczny i zdrowy, a my nie możemy się doczekać, aby się z Tobą wirtualnie skontaktować.

 

Źródło: https://blog.prophix.com/an-update-for-our-customers/ 

 

solemis group
Solemis Group

Twoja firma nieustannie się zmienia, więc narzędzia Twojej firmy powinny zmieniać się razem z nią. Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw, pomagamy poprawić rentowność i minimalizować ryzyko utraty czasu na powtarzalne zadanie, na których cierpi rozwój. Współpracujemy z dostawcami rozwiązań do budżetowania i nowoczesnego controllingu oraz Business Intelligence, czyli szerokorozumianych analiz i raportowania. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zarządzania efektywnością i rentownością przedsiębiorstw. Pozwól swojej firmie na rozwinięcie skrzydeł i zaskocz konkurencję już dziś.

 

Zobacz wszystkie artykuły