PROPHIX 12 – co nowego w tej wersji

Prophix ogłosił premierę nowej wersji systemu do controllingu, planowania i budżetowania – PROPHIX 12.

Tym razem stawia przede wszystkim na użyteczność – wszystko staje się proste, intuicyjne i poszerza swoją funkcjonalność. Rozwijany jest coraz bardziej web client Prophix. Oprócz przenoszonych standardowych funkcjonalności typu Analiza Ad hoc pojawiają się zupełnie nowe możliwości np. Studio Kokpitów KPI. Pozwala ono na tworzenie pulpitów menedżerskich zawierających wskaźniki KPI czy tabele i wykresy z danymi. Pozwala także na obsługę z poziomu pulpitu zadań workflow, dołączanie widoków ze źródeł zewnętrznych np. stron www czy aplikacji czy przesyłanie grupowych powiadomień od innych pracowników.

Zachęcamy do zapoznania się z polską wersją systemu Prophix 12 w wersji webowej.

Ponadto Prophix nie zaprzestaje wprowadzania ulepszeń do wersji standardowo instalowanej na komputerach np. poprawiono funkcję zapisywania wymiaru typu konto czy zwiększono wydajność obsługi wielu wierszy w Planowaniu Szczegółowym.

Szczegóły dotyczące nowej wersji mogą Państwa przeczytać klikając tutaj, lub oglądając załączony film.

Tutaj jest bezpośrednie łącze do filmu jeśli nie wyświetli się automatycznie.

Serdecznie zapraszamy !

Kategorie

 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZADZWOŃ 58 661-22-22 lub napisz do nas

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Solemis Group Sp. z o.o z siedzibą w Gdyni, przy ulicy Kłajpedzkiej 7f informacji handlowo-marketingowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2010 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) oraz przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Zbieranie danych odbywa się na zasadzie pełnej dobrowolności. *

Please wait...