PROPHIX 12 – co nowego w tej wersji

Prophix ogłosił premierę nowej wersji systemu do controllingu, planowania i budżetowania – Prophix 12.

Tym razem stawia przede wszystkim na użyteczność – wszystko staje się proste, intuicyjne i poszerza swoją funkcjonalność. Rozwijany jest coraz bardziej web client Prophix. Oprócz przenoszonych standardowych funkcjonalności typu Analiza Ad hoc pojawiają się zupełnie nowe możliwości np. Studio Kokpitów KPI. Pozwala ono na tworzenie pulpitów menedżerskich zawierających wskaźniki KPI czy tabele i wykresy z danymi. Pozwala także na obsługę z poziomu pulpitu zadań workflow, dołączanie widoków ze źródeł zewnętrznych np. stron www czy aplikacji czy przesyłanie grupowych powiadomień od innych pracowników.

Zachęcamy do zapoznania się z polską wersją systemu Prophix 12 w wersji webowej.

Ponadto Prophix nie zaprzestaje wprowadzania ulepszeń do wersji standardowo instalowanej na komputerach np. poprawiono funkcję zapisywania wymiaru typu konto czy zwiększono wydajność obsługi wielu wierszy w Planowaniu Szczegółowym.

Szczegóły dotyczące nowej wersji mogą Państwa przeczytać klikając tutaj.

Serdecznie zapraszamy !

solemis group
Solemis Group

Twoja firma nieustannie się zmienia, więc narzędzia Twojej firmy powinny zmieniać się razem z nią. Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw, pomagamy poprawić rentowność i minimalizować ryzyko utraty czasu na powtarzalne zadanie, na których cierpi rozwój. Współpracujemy z dostawcami rozwiązań do budżetowania i nowoczesnego controllingu oraz Business Intelligence, czyli szerokorozumianych analiz i raportowania. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zarządzania efektywnością i rentownością przedsiębiorstw. Pozwól swojej firmie na rozwinięcie skrzydeł i zaskocz konkurencję już dziś.

 

Zobacz wszystkie artykuły