Aktualizacja Prophix 2022.3.0

Ulepszona synchronizacja szczegółów pomocniczych konta i rozszerzone możliwości Excel: Wydanie Prophix 2022.3.0 

Wraz z nadchodzącą jesienią pojawiła się nowa aktualizacja systemu, odpowiadająca Waszym potrzebom! Wiele z nowych możliwości w tym wydaniu zostało zasugerowanych przez klientów użytkujących system. Wszystkie opinie użytkowników są niezwykle ważne, ponieważ to one są podstawą do tworzenia wszystkich ulepszeń. Oto więcej na temat ekscytującej aktualizacji 2022.3.0, która usprawni pracę i pozwoli na osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty.  

  

Prophix dla Microsoft 365  

Jak wszyscy wiemy, Excel jest zakorzeniony w codziennej rutynie Działu Finansów. Jednak rozłączne arkusze kalkulacyjne i ręczne procesy nie sprzyjają dokładnemu budżetowaniu, planowaniu i raportowaniu.  

Prophix dla Microsoft 365 płynnie integruje się z Office 365, umożliwiając użytkownikom modelowanie danych Prophix w Excel. Teraz osiągniesz swobodę pracy w preferowanym interfejsie bez utraty dokładności, spójności modelu, bezpieczeństwa czy automatyzacji.  

 W 2022 roku zespół Prophix ciężko pracował nad ciągłym ulepszaniem Prophix Analyzer i naszego dodatku do Excela, aby dać użytkownikom większą elastyczność w modelowaniu danych. Przyjrzyjmy się jakie rezultaty osiągnęli eksperci w nowym wydaniu wersji Prophix. 

  

Ulepszenia Prophix Analyzer  

Prophix Analyzer jako część Prophix dla Microsoft 365, pozwala, aby Twoje dane Prophix stały się głównym źródłem dla całego modelowania i analiz w Excel. Pozwala na przeglądanie i przetwarzanie bieżących danych Prophix przy użyciu programu Excel w bezpieczny sposób. Co więcej, pozwala na ciągłe połączenie z danymi Prophix, dzięki czemu można pobrać najnowsze, przetworzone dane planistyczne do dalszej analizy.  

Najnowsze funkcjonalności Prophix Analyzer rozszerzają również możliwości integracji danych Prophix z programem Excel. Dzięki tym ulepszeniom łatwo jest zapisać wyniki działania funkcji wygenerowanych w Excelu z powrotem do modeli Prophix.  

   
 

  

 

Unikaj ręcznego definiowania parametrów wyświetlanych na arkuszu, pobierając nazwane zestawy z Prophix, będąc pewnym, że arkusze Excel są zawsze zsynchronizowane z danymi finansowymi przedsiębiorstwa.

 

blank

Import i eksport szczegółów pomocniczych konta 

Dzięki tej wersji zyskujesz większą elastyczność w budżetowaniu szczegółów dla konta z księgi głównej.   

Wszelkie szczegóły pomocnicze pozycji z planowanym kontem księgi głównej mogą być teraz łatwo importowane i eksportowane, co daje więcej możliwości wypełniania planów i budżetów.   

Wspieraj współpracę między firmami dzięki szczegółowym uzasadnieniom budżetu — przyspieszając proces zatwierdzania i jeszcze bardziej usprawniając cykl budżetowy.  

 
blank

Oddanie głosu klientom w procesie udoskonalania produktu gwarantuje, dostarczenie najlepszych możliwych doświadczeń dla użytkownika. Podczas opracowywania funkcji do kolejnej wersji, potrzeby użytkowników są zawsze na pierwszym miejscu.   

 

Jak oceniasz przeczytaną treść?

Średnia ocena: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Ten post nie został jeszcze oceniony. Bądź pierwszy!

solemis group
Solemis Group

Twoja firma nieustannie się zmienia, więc narzędzia Twojej firmy powinny zmieniać się razem z nią. Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw, pomagamy poprawić rentowność i minimalizować ryzyko utraty czasu na powtarzalne zadanie, na których cierpi rozwój. Współpracujemy z dostawcami rozwiązań do budżetowania i nowoczesnego controllingu oraz Business Intelligence, czyli szeroko rozumianych analiz i raportowania. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zarządzania efektywnością i rentownością                                                        przedsiębiorstw. Pozwól swojej firmie na rozwinięcie skrzydeł i zaskocz                                                                  konkurencję już dziś.

 

Zobacz wszystkie artykuły