Prophix ponownie nagrodzony przez Gartner za rozwiązania do planowania i analizy finansów w chmurze

W ostatnim czasie Wiceprezes ds. Rozwoju korporacyjnego i rynku w Prophix, Mike Tindel odniósł się do kolejnego sukcesu, jakim był w kwietniu 2021 r. wybór klientów Gartner Peer Insights, systemu Prophix, jako rozwiązania do planowania i analizy finansów w chmurze.

Poniżej kilka słów od wspomnianego już Mike’a Tindel’a:

Pisałem wcześniej o zmianach w podejściu kupującego i rosnącej roli, jaką odgrywają strony internetowe z recenzjami oprogramowania. Potencjalni nabywcy coraz częściej odwiedzają strony takie jak TrustRadius , G2 , Capterra i wiele innych w ramach badań przed zakupem. Witryny internetowe z recenzjami oprogramowania zapewniają elastyczny sposób uzyskiwania bezpośredniej wiedzy dla użytkownika w czasie rzeczywistym.

gartner peer insights

Tendencja ta jest rozpoznawana przez tradycyjne organizacje „analityczne”, dlatego też one dodały do ​​swojej oferty witryny z recenzjami. Na przykład Gartner ma Peer Insights, i zapewnia potencjalnych nabywców, iż mogą pewnie wybierać rozwiązania informatyczne, ponieważ recenzje zostały zweryfikowane przez firmę Gartner. Na dzień dzisiejszy Gartner Peer Insights zawiera ponad 215 000 zweryfikowanych recenzji na ponad 340 rynkach.

Gartner jest powszechnie uznawany za jedną z największych firm analitycznych IT. Ich „Magic Quadrant” przedstawia korporacyjny, informatyczny pogląd na rynek CPM, który niekoniecznie odzwierciedla postawy średniej wielkości użytkowników Office of Finance. W rezultacie Gartner Peer Insights dostarcza inne spojrzenie na Prophix i przestrzeń CPM, wyciągniętą bezpośrednio z perspektywy „rówieśników”.

Wybór klientów Gartner Peer Insights docenia dostawców na rynku, którzy zostali zweryfikowani przez użytkowników końcowych, biorąc pod uwagę zarówno liczbę recenzji, jak i ogólne oceny użytkowników. Aby zapewnić rzetelną ocenę, firma Gartner stosuje rygorystyczne kryteria uznawania dostawców o wysokim wskaźniku satysfakcji klientów. Nasz zespół w Prophix jest bardzo dumny z tego wyróżnienia, ponieważ opinie klientów nieustannie kształtują nasze produkty i usługi.

W związku z tym nagradzano firmę Prophix w kwietniu 2021 r. W ramach corocznego wyboru klientów Gartner Peer Insights za rozwiązania do planowania i analizy finansów w chmurze . To wyróżnienie jest szczególnie satysfakcjonujące, ponieważ opiera się na opiniach i ocenach specjalistów finansowych od użytkowników końcowych, którzy mają doświadczenie w zakupie, wdrażaniu i / lub używaniu Prophix.

Prophix jest teraz również częścią programu Gartner Peer Insights Customer First Program. Ten program oznacza, że ​​jesteśmy częścią wybranej grupy dostawców technologii, którzy zobowiązali się zaoferować wszystkim odpowiednim klientom możliwość przedstawienia recenzji. Ten program jest wyrazem naszego zaangażowania w słuchanie naszych klientów.

Dziękujemy wszystkim naszym klientom, którzy przesłali recenzje! Te recenzje pomagają nam nadal tworzyć rozwiązania, które zachwycają naszych klientów.

Aby dowiedzieć się więcej o naszym wyróżnieniu Customer 'Choice 2021 lub przeczytać recenzje napisane przez specjalistów finansowych, którzy używają Prophix, odwiedź stronę Cloud Financial Planning & Analysis Solutions w Gartner Peer Insights .

Jeśli chcesz podzielić się historią ze współpracy z Prophix, zachęcamy do przyłączenia się do Gartner Peer Insights.

 

Plakietka GARTNER PEER INSIGHTS CUSTOMERS 'CHOICE jest znakiem towarowym i usługowym firmy Gartner, Inc. i / lub jej podmiotów stowarzyszonych i jest używana w niniejszym dokumencie za zgodą. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wybór klientów Gartner Peer Insights to subiektywne opinie poszczególnych recenzji, ocen i danych użytkowników końcowych zastosowane w odniesieniu do udokumentowanej metodologii; nie reprezentują one ani nie stanowią poparcia dla firmy Gartner lub jej podmiotów stowarzyszonych.

 

Źródło: https://blog.prophix.com/prophix-recognized-by-gartner-peer-insights-blog/ 

 

Jak oceniasz przeczytaną treść?

Średnia ocena: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Ten post nie został jeszcze oceniony. Bądź pierwszy!

solemis group
Solemis Group

Twoja firma nieustannie się zmienia, więc narzędzia Twojej firmy powinny zmieniać się razem z nią. Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw, pomagamy poprawić rentowność i minimalizować ryzyko utraty czasu na powtarzalne zadanie, na których cierpi rozwój. Współpracujemy z dostawcami rozwiązań do budżetowania i nowoczesnego controllingu oraz Business Intelligence, czyli szeroko rozumianych analiz i raportowania. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zarządzania efektywnością i rentownością                                                        przedsiębiorstw. Pozwól swojej firmie na rozwinięcie skrzydeł i zaskocz                                                                  konkurencję już dziś.

 

Zobacz wszystkie artykuły