PROPHIX SOFTWARE zwycięzcą INDUSTRY EXCELLENCE AWARD od Dresner Advisory Services

Lubimy przekazywać dobre wiadomości!

Nasz największy Partner biznesowy, a jednocześnie dostawca rozwiązania Prophix Software otrzymał Dresner Industry Advisory Services Excellence Award. Nagroda została wręczona za osiągnięcie wysokich wyników jako lider wspierający organizację przedsiębiorstw.

Nagrody rozdawane są co roku.  Otrzymują je firmy, które osiągną pozycję lidera w 2016 w Dresner Advisory Services Wisdom of Crowds® Business Intelligence (BI) or Enterprise Planning Market Studies. Roczne sprawozdania z badań opierają się na danych zebranych od użytkowników końcowych. Pokazują również zapotrzebowania, plany oraz rozwój na rynkach BI.

W tym roku wręczono nagrody w pięciu kategoriach: lider, lider w dziedzinie obsługi klienta, lider technologii, lider wiarygodności i lider zaufania.
Serdecznie gratulujemy !!

Kategorie

 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZADZWOŃ 58 661-22-22 lub napisz do nas

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Solemis Group Sp. z o.o z siedzibą w Gdyni, przy ulicy Kłajpedzkiej 7f informacji handlowo-marketingowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2010 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) oraz przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Zbieranie danych odbywa się na zasadzie pełnej dobrowolności. *

Please wait...