Prophix zapewnia ciągłość działań i wsparcie klientów w trakcie pandemii COVID-19

Producent i dostawca rozwiązania Prophix, to potężna spółka działająca na całym świecie. Można by pomyśleć, że to narazi ich płynność działań względem klientów, ponieważ sytuacja zmienia się dynamicznie i tak naprawdę nikt nie wie, co przyniesie następny dzień.

Nic bardziej mylnego. Sam producent, jak i my – wyłączny dystrybutor Prophix w Polsce zapewniamy, że jesteśmy przygotowani i zdolni do wsparcia i dostarczania w sposób nieprzerwany usług świadczonych wobec naszych klientów. Niedawno Geoff Ng, wiceprezes ds. planowania produktu, odpowiedzialny za zarządzanie długoterminową strategią produktu i technologii w Prophix, opublikował na blogu informację dla klientów. Poniżej przedstawimy jej treść:

 

Ciągłość działania firmy Prophix podczas COVID-19

W Prophix zdolność do zapewnienia niezawodnych usług naszym klientom i partnerom ma ogromne znaczenie. Doceniamy zaufanie, jakim obdarzyliście nasze aplikacje biznesowe.

Ze względu na eskalację zagrożenia zdrowia publicznego spowodowanego przez COVID-19, zrozumiałe jest, że wiele organizacji również poświęca ten czas na przegląd własnych planów ciągłości działania i opracowywanie sytuacji awaryjnych.

Chcemy, abyście wiedzieli, że Prophix ma dla firm aktywny plan ciągłości działania obejmujący wszystkie aspekty operacji biznesowych i technologii dotyczących usług chmurowych Prophix. Możecie być spokojni i mieć pewność, że Prophix będzie nadal zapewniać naszym klientom ten sam poziom doskonałości usług, pomimo niepewności COVID-19.

Utrzymywanie działania Prophixa

Obecnie wbrew pierwotnym ustaleniom, absolutnie przestrzegamy wszystkich lokalnych wytycznych władz publicznych w zakresie podróży i dystansu społecznego. Nasi pracownicy są bezpieczni i pracują zdalnie we wszystkich działach na całym świecie. Wszyscy pracownicy są wyposażeni w narzędzia do bezproblemowego kontynuowania produktywnej pracy w bezpiecznym, zdalnym środowisku przez dłuższy czas. W rezultacie jesteśmy pewni, że będziemy w stanie wspierać Twoją firmę niezależnie od fizycznej lokalizacji pracowników.

Utrzymywanie działających usług Prophix Cloud Services 

Architektura usługi chmurowej Prophix jest dystrybuowana i od samego początku wyposażona w wiele redundancji. W wielu regularnych zadaniach polegamy na inteligentnej automatyzacji i innych inteligentnych narzędziach monitorujących zamiast ręcznej interwencji człowieka, aby zapewnić ciągłą dostępność, nawet w przypadku zmniejszenia siły roboczej.

Amazon Web Services (AWS) to nasz podstawowy dostawca usług w chmurze, zapewniający globalną infrastrukturę klasy korporacyjnej w wielu regionach i centrach danych. AWS utrzymuje również solidny plan ciągłości działania z wieloma przypadkami, aby zapewnić ciągłość działania.

Kierownictwo Prophix będzie nadal monitorować globalne wydarzenia, podejmować dodatkowe działania w miarę rozwoju sytuacji i zapewniać przejrzystą komunikację ze wszystkimi klientami i partnerami.

Jeszcze raz dziękuję za powierzenie Twojej firmy, firmie Prophix. Macie nasze pełne wsparcie !

 

Żródło: https://blog.prophix.com/business-continuity-at-prophix-during-covid-19/

Jak oceniasz przeczytaną treść?

Średnia ocena: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Ten post nie został jeszcze oceniony. Bądź pierwszy!

solemis group
Solemis Group

Twoja firma nieustannie się zmienia, więc narzędzia Twojej firmy powinny zmieniać się razem z nią. Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw, pomagamy poprawić rentowność i minimalizować ryzyko utraty czasu na powtarzalne zadanie, na których cierpi rozwój. Współpracujemy z dostawcami rozwiązań do budżetowania i nowoczesnego controllingu oraz Business Intelligence, czyli szerokorozumianych analiz i raportowania. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zarządzania efektywnością i rentownością przedsiębiorstw. Pozwól swojej firmie na rozwinięcie skrzydeł i zaskocz konkurencję już dziś.

 

Zobacz wszystkie artykuły