Qlik liderem branży BI – raport Gartnera

Raport Gartnera

Firma Qlik, której rozwiązania nasza firma ma w swojej ofercie, siódmy rok z rzędu została uznana za lidera branży platform analitycznych i BI. Badania zostały przeprowadzone przez Gartnera i zatytułowane „Magiczny kwadrant dotyczący branży platform analitycznych i BI”. Jest to ogromny sukces, który kształtuje trendy na ten kolejny, 2017 rok. Raport Gartnera dokładnie pokazuje dlaczego Qlik został umieszony w kwadracie Liderów – producentów rozwiązań klasy BI.

Ponadto warto zauważyć, że Gartner nie popiera żadnego z dostawców, produktów czy usług. Nie skłania się ku żadnej z technologii. Publikacje badawcze Gartnera składają się z opinii organizacji badawczej Gartner i nie powinny być interpretowane jako sugerujące lepsze i gorsze rozwiązania. Gartner nie udziela żadnych gwarancji, w odniesieniu do tych badań, w tym gwarancji przydatności handlowej lub przydatności do określonego celu.

Gratulujemy firmie Qlik i życzymy dalszych sukcesów !

Kategorie

 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZADZWOŃ 58 661-22-22 lub napisz do nas

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Solemis Group Sp. z o.o z siedzibą w Gdyni, przy ulicy Kłajpedzkiej 7f informacji handlowo-marketingowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2010 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) oraz przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Zbieranie danych odbywa się na zasadzie pełnej dobrowolności. *

Please wait...