Qlik liderem branży BI – raport Gartnera

Raport Gartnera

Firma Qlik, siódmy rok z rzędu została uznana za lidera branży platform analitycznych i BI. Badania zostały przeprowadzone przez Gartnera i zatytułowane „Magiczny kwadrant dotyczący branży platform analitycznych i BI”. Jest to ogromny sukces, który kształtuje trendy na ten kolejny, 2017 rok. Raport Gartnera dokładnie pokazuje dlaczego Qlik został umieszony w kwadracie Liderów – producentów rozwiązań klasy BI.

Ponadto warto zauważyć, że Gartner nie popiera żadnego z dostawców, produktów czy usług. Nie skłania się ku żadnej z technologii. Publikacje badawcze Gartnera składają się z opinii organizacji badawczej Gartner i nie powinny być interpretowane jako sugerujące lepsze i gorsze rozwiązania. Gartner nie udziela żadnych gwarancji, w odniesieniu do tych badań, w tym gwarancji przydatności handlowej lub przydatności do określonego celu.

Gratulujemy firmie Qlik i życzymy dalszych sukcesów !

solemis group
Solemis Group

Twoja firma nieustannie się zmienia, więc narzędzia Twojej firmy powinny zmieniać się razem z nią. Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw, pomagamy poprawić rentowność i minimalizować ryzyko utraty czasu na powtarzalne zadanie, na których cierpi rozwój. Współpracujemy z dostawcami rozwiązań do budżetowania i nowoczesnego controllingu oraz Business Intelligence, czyli szerokorozumianych analiz i raportowania. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zarządzania efektywnością i rentownością przedsiębiorstw. Pozwól swojej firmie na rozwinięcie skrzydeł i zaskocz konkurencję już dziś.

 

Zobacz wszystkie artykuły