Rachunkowość zarządcza w branży spożywczej – wdrożenie w ZAKŁADACH MIĘSNYCH GZELLA

Jedynie 20 dni roboczych – tyle trwało podstawowe wdrożenie systemu Prophix w firmie Gzella Poland, którego roczne obroty sięgają 350 mln złotych oraz RZiS obejmujący 220 delikatesów w Polsce i eksport do 25 krajów. Główne cele jakie zostały postawione przy tym wdrożeniu to: wdrożenie rachunkowości zarządczej, automatyzacja prac rachunkowych oraz umożliwienie prowadzenia analiz wielowymiarowych sprzedaż (cel pojawił się w trakcie wdrożenia). Najlepszym rozwiązaniem okazało się wdrożenie centralnej hurtowni danych oraz modele analizy finansowej i analizy sprzedaży.

Główne korzyści uzyskane przez klienta to:

Zarządczo-kontrolingowe

Automatyzacja przeliczeń RZiS na poszczególne produkty.

Alokacja przychodów i kosztów wg menedżerskiego RZiS dla różnych rodzajów działalności (surowiec, przetwory, inne).

Sprzedażowo-marketingowe

Szybka analityka i raportowanie rynkowe ilościowe i procentowe (grupy produktowe, PH, klienci.

Skrócenie czasu dostępu do danych dziennej sprzedaż z miesiąca do 24 h dzięki automatyzacji prac wcześniej wykonywanych ręcznie.

Wsparcie procesów Sales & Operations Planning.

 

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w zakładce KLIENCI – zapraszamy !

Kategorie

 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZADZWOŃ 58 661-22-22 lub napisz do nas

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Solemis Group Sp. z o.o z siedzibą w Gdyni, przy ulicy Kłajpedzkiej 7f informacji handlowo-marketingowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2010 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) oraz przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Zbieranie danych odbywa się na zasadzie pełnej dobrowolności. *

Please wait...