webinar: Rewolucja w systemach ERP, czyli Microsoft Dynamics 365 Business Central

Kompleksowe zarządzanie Twoją firmą w technologii CLOUD.

W 45 minut dowiesz się, jak jeszcze lepiej kontrolować wszystkie kluczowe obszary biznesowe w swojej firmie.

System ERP ma za zadanie wspomagać dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa w zarządzaniu finansami, produkcją, dystrybucją, projektami, usługami, relacjami z klientami, obsługą serwisową czy działaniami e-commerce.

Microsoft Dynamics 365 Business Central to udane połączenie sprawdzonej technologii i wieloletniego doświadczenia ekspertów Microsoft w doskonaleniu aplikacji biznesowych klasy ERP. Dlatego też stanowi niezawodne rozwiązanie, stworzone z myślą o łatwości i szybkości jego użytkowania oraz niebywałej elastyczności w dostosowaniu do stale zmieniających się warunków biznesowych.

Serdecznie zapraszamy na webinarium, które skierowane jest do wszystkich tych, którzy chcą kontrolować kluczowe obszary biznesowe w swojej firmie. Analizować dane, wyciągać poprawne wnioski i na ich podstawie podejmować trafne decyzje biznesowe. Dzięki systemowi Microsoft Dynamics 365 Business Central rozwiniesz swoje przedsiębiorstwo i będziesz pracować na nowoczesnym i skalowalnym narzędziu.

 

W trakcie webinaru omówione zostaną następujące zagadnienia:

  1. Czym jest system ERP w „Chmurze” ? Dlaczego warto pracować w najnowszej technologii?
  2. Microsoft Dynamics 365 Business Central – prezentacja możliwości systemu oraz poszczególnych funkcjonalności: Pulpit użytkownika / Moduły Systemu / Proces zarządzania łańcuchem dostaw (SCM) w ERP – Demo
  3. Oferta sprzedaży Microsoft Dynamics 365 Business Central – Online: System gotowy do pracy w ciągu 30 dni – autorskie rozwiązanie firmy Solemis niedostępne u żadnego innego Partnera.
Dyrektor zespołu działu wsparcia

Andrzej Siwienki

Andrzej Siwienki

Doświadczony inżynier systemów ERP oraz Business Intelligence
z udokumentowaną historią pracy w branży technologii
informatycznych i usług. Ekspert w zakresie architektury hurtowni danych,
procesów biznesowych, SQL i analizy wymagań.
Jego długoletnie doświadczenie i podejście konsultacyjne daje ogromne
wsparcie klientom na każdym etapie rozwoju firmy.
Jako architekt rozwiązań ERP/BI zarządza i czuwa nad realizacją projektów.
Twórca procesu biznesowego dla MS Dynamics.
Lider zespołu krajowych i zagranicznych projektów MS Dynamics
oraz trener i konsultant MS Dynamics wszystkich standardowych modułów. 

DO WYDARZENIA ZOSTAŁO:

termin

28.04.2021 r.

START godz. 11.00

MIEJSCE

Przy dowolnym laptopie, tablecie czy smartfonie z dostępem do Internetu

CZAS TRWANIA

45 minut

KOSZT

Udział jest bezpłatny

WIĘCEJ INFORMACJI

Paulina Hejducka
603 371 403
phejducka@solemis.com

Jak przebiegają nasze webinaria ?

  1. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, otrzymasz potwierdzenie o przyjęciu zapisu. Jest to gwarancja, że Twoje zgłoszenie do nas dotarło. Następnie dzień przez planowanym webinarium otrzymasz od nas link, aby w dniu prezentacji połączyć się z nami na żywo. 
  2. Pytania i odpowiedzi w trakcie webinarium – możesz wszystkie pytania i wątpliwości w trakcie trwania prezentacji wpisywać w okienku tekstowym czatu. Prowadzący zazwyczaj udziela odpowiedzi na zakończenie spotkania. Cytuje, a następnie odpowiada na forum wszystkich uczestników – to świetna okazja na to, aby dowiedzieć się czegoś, co być może nie przyszło Ci do głowy w trakcie prezentacji.  
  3. Jeżeli prezentacja była dla Ciebie na tyle interesująca, że chcesz zadać więcej pytań lub porozmawiać o innych możliwościach aplikacji, zgłoś się do nas przez formularz kontaktowy. Niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.