Zarządzanie procesami ERP

Wprowadzenie

System ERP do zarządzania procesami poprawia organizację  informacji w firmie oraz narzuca pewne standardy i dobre  praktyki zarządzania. Firma Solemis Group posiada w swojej ofercie systemy do zarządzania przedsiębiorstwem począwszy od etapu wystawienia faktury czy przyjęcia towaru na magazyn po bardzo skomplikowane analizy i prognozowanie dla zarządu.

Obecnie większość przedsiębiorstw funkcjonujących na rynku posiada mniej lub bardziej zaawansowany system ERP. Wraz ze zmianami na rynku, rosnącą konkurencją czy pojawiającymi się nowymi potrzebami, dotychczas stosowane rozwiązania przestają być wystarczające i hamują rozwój firmy. W takiej sytuacji pojawia się pytanie: czy warto wciąż korzystać ze starego rozwiązania rozwijając je pod kątem nowych potrzeb? Może warto zdecydować się na nowe rozwiązanie odpowiadające w pełni współczesnym potrzebom firmy i rynku.

Wynikiem wzrostu potrzeb analitycznych zarządu, a często i średniej kadry kierowniczej, jest konieczność zmiany nie tylko systemu ERP ale i implementacja rozwiązań klasy Business Intelligence. Wbrew powszechnym opiniom zmiana systemu ERP może się odbyć bez zauważalnych perturbacji dla firmy. Co ważniejsze – może zakończyć się w terminie i zmieścić się w przewidzianych kosztach. Warunkiem powodzenia jest sięgnięcie po doświadczonych specjalistów i sprawdzoną metodologię.

Solemis Group wraz z firmą Microsoft przygotował specjalną metodykę pewnego przejścia na jeden z najnowszych systemów ERP z rodziny Microsoft Dynamics. Oferujemy zaawansowane oprogramowanie, które spełni Państwa wszelkie oczekiwania.

Korzyści z wdrożenia nowoczesnego systemu ERP :
  • Optymalizacja procesów  produkcji i logistyki –  redukcja kosztów  zapasów,  lepsze wykorzystanie zasobów  i maszyn
  • Uporządkowanie danych i usprawnienie procesów – oszczędność czasu
  • Wymuszenie  procedur – brak nadużyć  i zaniedbań
  • Brak przestojów spowodowanych problemami z systemem
  • Efektywne zarządzanie należnościami  i zobowiązaniami
  • Lepsza współpraca z klientami – porządek, szybka  obsługa, reakcja, podgląd projektów, możliwości obsługi online
  • Redukcja kosztów IT – integracja z innymi systemami,  modyfikacje systemu 

Firma Solemis posiada ponad 30 lat doświadczeń w zakresie tworzenia, wdrażania i dystrybucji systemów ERP. Jako wyłączny dystrybutor systemu Great Plains (obecnie Microsoft Dynamics GP) zostaliśmy jednym z liderów rynku tych rozwiązań.

W chwili obecnej z myślą o średnich oraz dużych przedsiębiorstwach Solemis Group oferuje swoim klientom światowej klasy, sprawdzone rozwiązanie Microsoft Dynamics NAV (dawniej Navision).

 

Privacy Preference Center

Necessary

Podmioty, z których rozwiązań korzystamy to: GetResponse, GetSiteControl, Quform, RateMyPost.
Dysponują one własnymi, jasno zdefiniowanymi politykami prywatności, które stanowią zarazem kodeks postępowania gwarantujący należytą dbałość o przetwarzanie danych.

GetResponse, Quform, RateMyPost

Advertising

Zbieranie ciasteczek, umożliwiających dostarczanie użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

Google Analytics, Google ADS

Analytics

Zebrane dane służą do monitorowania i sprawdzenia, w jaki sposób użytkownicy korzystają z naszych witryn, aby usprawniać funkcjonowanie serwisu zapewniając bardziej efektywną i bezproblemową nawigację.

Yandex Metrix, Google Anaytics

Other