Spotkanie Klientów i Partnerów firmy Solemis – Forum Użytkowników 2014

5 i 6 czerwca w Nowym Dworze Mazowieckim miało miejsce wyjątkowe cykliczne wydarzenie organizowane przez Solemis Group – Forum Użytkowników 2014.

Na spotkanie zapraszani są zarówno Klienci jak i Partnerzy firmy Solemis, po to by móc wymienić się doświadczeniami, porozmawiać, zapoznać z najnowszymi funkcjonalnościami systemów, itp.

Pierwszy dzień wydarzenia poświęcony był wszystkim trzem rozwiązaniom – Microsoft Dynamics NAV, Prophix oraz Targit. Zostały omówione m.in. takie tematy jak:

– nowości i plany rozwojowe poszczególnych rozwiązań

– controlling w zarządzaniu projektami, zleceniami i inwestycjami

– mierniki lojalności klientów wspierające podejmowanie decyzji

– zarządzanie przez cele – kluczowe wskaźniki wydajności (KPI)

– jak automatyzować raportowanie w firmie

– wspólna platforma integracji dokumentów pochodzących z różnych źródeł

Dzień drugi skierowany był do użytkowników rozwiązania Prophix. Gośćmi specjalnymi tego dnia byli pracownicy firmy Prophix z Kanady – Diane Martins oraz Geoffrey Ng. Podczas tego dnia przedstawione zostały szczegółowo wszelkie aspekty związane z rozwojem produktu, jego funkcje, zastosowanie, możliwości, triki.

solemis group
Solemis Group

Twoja firma nieustannie się zmienia, więc narzędzia Twojej firmy powinny zmieniać się razem z nią. Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw, pomagamy poprawić rentowność i minimalizować ryzyko utraty czasu na powtarzalne zadanie, na których cierpi rozwój. Współpracujemy z dostawcami rozwiązań do budżetowania i nowoczesnego controllingu oraz Business Intelligence, czyli szerokorozumianych analiz i raportowania. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zarządzania efektywnością i rentownością przedsiębiorstw. Pozwól swojej firmie na rozwinięcie skrzydeł i zaskocz konkurencję już dziś.

 

Zobacz wszystkie artykuły