System BI

W ofercie Solemis Group znajduje się kilka systemów BI (Business Intelligence). Naszą rolą jest zaproponowanie rozwiązania, które najlepiej spełnia Państwa potrzeby.

TARGIT

Nowoczesny system BI do samodzielnego tworzenia analiz, pulpitów menedżerskich i raportów z dowolnych źródeł danych. Dostarcza podstaw informacyjnych do podejmowania decyzji biznesowych, wspiera prace kontrolingowo-analityczne, zarządzanie ryzykiem i prognozowanie wyników. Korzysta z najnowocześniejszej technologii zarówno in-memory jak i hurtowni danych.
Dzięki zgromadzeniu kluczowych dla firmy informacji w hurtowni danych, tzw. „jednej wersji prawdy”, nowym możliwościom analitycznym i eliminacji zbędnych danych Targit pozwala każdemu pracownikowi błyskawicznie dotrzeć do informacji, których w danym momencie potrzebuje.  System BI Targit pozwala użytkownikom mniej biegłym w obsłudze narzędzi IT zagłębić się w skomplikowane analizy. Targit pozwala im śledzić trendy i przygotowywać wieloprzekrojowe raporty.

Qlik Sense

Udziela odpowiedzi na wszystkie pytania biznesowe. Umożliwia analizowanie danych i odkrywanie informacji, które pomagają w sprawnym zarządzaniu firmą. Wspiera udostępnianie spostrzeżeń menedżerów i współpracę wszystkich w ramach zespołu czy przedsiębiorstwa. Unikalną cechą systemu BI Qlik Sense jest asocjacyjny interfejs użytkownika. Wszystkie obiekty wizualizacyjne reagują natychmiast na wybór użytkownika pokazując powiązania między danymi.  Użytkownik ma zawsze wgląd w cały zakres danych, również dane wykluczone przez jego wybory.  Daje to nowy wymiar analityczny i umożliwia np. analizowanie, dlaczego określone produkty nie sprzedają się w danej grupie klientów czy geografii.

Microsoft Business Intelligence

To platforma z której korzysta 80% firm z listy Fortune 500. Składa się na nią wiele narzędzi i aplikacji ale najważniejsze to:

Microsoft SQL Server Business Intelligence – pozwala na tworzenie gotowych do zastosowania w przedsiębiorstwie rozwiązań do analityki biznesowej dostarczających informacje stanowiące podstawę do działania. Uspójnia informacje z różnych źródeł danych za pomocą modeli wielowymiarowych lub tabelarycznych.

Microsoft SQL Server Reporting Services – nowoczesny, gotowy do zastosowania w przedsiębiorstwie system do raportowania umożliwia dostosowanie rozwiązania do potrzeb tysięcy użytkowników.

Microsoft Power BI – zestaw narzędzi developerskich oraz aplikacji działających na dowolnych urządzeniach i służących do tworzenia analiz biznesowych, KPI i wizualizacji danych.

Więcej informacji na temat proponowanych przez nas systemów BI znajdą Państwo na stronie Systemy IT

Kategorie

 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZADZWOŃ 58 661-22-22 lub napisz do nas

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Solemis Group Sp. z o.o z siedzibą w Gdyni, przy ulicy Kłajpedzkiej 7f informacji handlowo-marketingowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2010 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) oraz przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Zbieranie danych odbywa się na zasadzie pełnej dobrowolności. *

Please wait...