ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central

Zaawansowany system ERP do usprawniania wszystkich procesów zachodzących w przedsiębiorstwie

System Microsoft Dynamics 365 Business Central ma za zadanie wspomagać dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa w zarządzaniu finansami, produkcją, dystrybucją, projektami, usługami, relacjami z klientami, obsługą serwisową czy działaniami e-commerce.

Microsoft Dynamics 365 Business Central to udane połączenie sprawdzonej technologii i wieloletniego doświadczenia ekspertów Microsoft w doskonaleniu aplikacji biznesowych klasy ERP. Stąd stanowi niezawodne rozwiązanie, stworzone z myślą o łatwości i szybkości jego użytkowania oraz niebywałej elastyczności w dostosowaniu do stale zmieniających się warunków biznesowych.

Microsoft Dynamics 365 Business Central umożliwia integrację informacji biznesowych z całego przedsiębiorstwa. Skutkuje to pozytywnym i wymiernym wpływem na wydajność pracowników i całej firmy, pozwala redukować koszty oraz umożliwia przeprowadzanie operacji, mających na celu zwiększenie dochodowości przedsiębiorstwa.

0
Klientów na świecie
0 +
KLIENTÓW W POLSCE
od 0
Obecny na rynku
0
modułów funkcjonalnych

GŁÓWNE MOŻLIWOŚCI I FUNKCJE

Bogata funkcjonalność

Zawiera wszystkie moduły ERP niezbędne do zarządzania przedsiębiorstwem, które można wdrożyć niezależnie od siebie w dowolnym momencie.

Integracja z aplikacjami Microsoft

Umożliwia łączenie się  z innymi aplikacjami, jak np. Microsoft Office czy CRM, pozwala zaoszczędzić czas, który byłby potrzebny do ręcznego przenoszenia danych między systemami.

AUTOMATYZACJA PROCESÓW

Pozwala na szybszą i terminową realizację procesów i codziennych zadań, a tym samym obniżenie kosztów, stanów magazynowych oraz podniesienie satysfakcji klientów.

Duża Elastyczność

Pozwala na szerokie modyfikacje i dopasowanie do potrzeb przesiębiorstwa zarówno z poziomu użytkownika jak i firmy wdrożeniowej.

INTUICYJNY INTERFEJS

Zwiększa produktywność użytkowników poprzez dostarczenie im jeszcze bardziej intuicyjnego w obsłudze interfejsu oraz dopasowanych narzędzi, jakich potrzebują do wykonywania codziennych obowiązków.

WIELE WYMIARÓW

Wbudowana  możliwość wielowymiarowego  raportowania, analiz i budżetowania, pomaga w podnoszeniu jakości decyzji i szybkiemu ich przekazywaniu w skali całej organizacji.

Dlaczego warto wybrać MICROSOFT DYNAMICS

KOMPLETNY SYSTEM ERP

Zależnie od wybranego wariantu Klient otrzymuje wszystkie niezbędne moduły do pracy. Dodatkowe elementy systemu może wdrożyć w przyszłości rozszerzając funkcjonalność w ekonomiczny sposób.

Szybki do wdrożenia

Dzięki wbudowanym kreatorom i sprawdzonej metodyce wdrożenia, pierwsze moduły mozna użytkowac już po kilku tygodniach.

Otwarty kod źródłowy

System Microsoft Dynamics 365 Business Central jest gotową aplikacja, szybką we wdrożeniu, ale klient może w każdej chwili samodzielnie zmodyfikować system. Funkcjonalność tę zapewnia otwarty kod źródłowy. Żadna inna firma czy dostawca ERP na rynku polskim nie może się tym pochwalić.

LOKALNE WSPARCIE

Dzięki autoryzowanym Partnerom system jest na bieżąco wspierany, a Solemis zapewnia stałą opiekę serwisową swoim Klientom.

co mówią nasi klienci

  • „Cała operacja migracji do systemu Dynamics NAV zakończyła się zgodnie z harmonogramem w zaledwie 9 dni, w trakcie roku finansowego na tzw otwartych transakcjach. Tak sprawne działanie możliwe było dzięki zastosowaniu specjalnych procedur i narzędzi zaprojektowanych przez zespół Solemis na potrzeby programu Microsoft Dynamics NAV. Szczerze powiem, że cała operacja przebiegła znacznie sprawniej niż zarząd naszej firmy zakładał, a co więcej i trwała krócej, niż podejmowanie decyzji o jej rozpoczęciu”

    Jacek Kotarski
    Członek Zarządu, Young Digital Planet
  • „Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę jako eksperta w dziedzinie zarządzania procesami i efektywnością przedsiębiorstw. We wdrożeniu firma wykazała się doświadczeniem zdobytym przez 25 lat swojej działalności i to pomogło w sprawnym i bezproblemowym przejściu na system Microsoft Dynamics NAV”

    Sławomir Nawój
    Dyrektor Finansowy, Falck Medycyna Sp. z o.o.