Budżetowanie: PRZENIEŚ proces POZA ARKUSZE KALKULACYJNE 

Twórz precyzyjne budżety w ułamku sekundy, bez konieczności użycia arkuszy kalkulacyjnych

 

 

w kilka minut zobaczysz jak działa system

obejrzyj demo naszego rozwiązania

budżetowanie

 Twój czas jest cenny, a zarządzanie rocznym budżetem prawdopodobnie pochłania go zbyt wiele. W miarę rozwoju firmy budżetowanie staje się coraz bardziej złożone i trudniejsze w zarządzaniu. Potrzebujesz odpowiedniego narzędzia, aby usprawnić budżetowanie i zwiększyć dokładność.

Dzięki oprogramowaniu do budżetowania Prophix możesz robić wszystko, co teraz robisz w Excelu, ale zrobisz to szybciej, łatwiej i lepiej. Uprość proces budżetowania, dostosuj go do własnego harmonogramu, abyś mógł w pełni zarządzać swoim czasem.

Poznaj zalety Prophix i sposobu, w jaki rewolucjonizuje on proces budżetowania dla firm w dowolnej branży.

 

B U D Ż E T O W A N I E   W   P R O P H I X:  A U T O M A T Y Z A C J A   I N N O W A C J I

NASTĘPNA GENERACJA I ALTERNATYWA DLA ARKUSZY KALKULACYJNYCH

jest lepszy sposób na pracę z budżetem

To nie wszystko

jakie jeszcze korzyści otrzymasz ?

blank

 

Zwiększ dokładność

Masz już dość przełączania między oprogramowaniem CRM, ERP i listą płac w celu tworzenia danych budżetowych? Dzięki Prophix zbieranie danych jest zautomatyzowane, a wszystkie istotne dane są gromadzone w jednej platformie budżetowej. Zwiększa to dokładność danych i eliminuje potrzebę ręcznego wprowadzania danych.

 

Popraw współpracę

Podczas budowania budżetów w przeszłości prawdopodobnie trudno było koordynować różne działy i nawigować po konkurencyjnych zainteresowaniach. Teraz pracownicy mogą łatwo wprowadzać dane, jak, kiedy i gdzie chcą, zwiększając zaangażowanie w proces budżetowania. Z łatwością śledź swoje zatwierdzenia, angażuj więcej decydentów w proces oraz popraw dokładność i współpracę z Prophix.

blank
blank

 

Oszczędzaj czas i popraw wydajność

Prophix znacznie upraszcza gromadzenie i konsolidację danych, oszczędzając czas i pieniądze. Szybko i łatwo mierz wydajność, zarządzaj wersjami budżetu i ograniczaj interwencje człowieka, aby poprawić wydajność i zaoszczędzić czas. Prophix oferuje zintegrowany, innowacyjny sposób usprawnienia procesu rocznego budżetowania, co daje więcej czasu na analizę i pomaga zrozumieć, co wpływa na rentowność Twojej firmy.

 

Uzyskaj szczegółowe informacje

Dzięki połączeniu wszystkich danych w jednej scentralizowanej platformie masz teraz lepszy wgląd we wskaźniki wpływu na budżet. Możesz zobaczyć duży obraz danych dzięki dogłębnym raportom, wskaźnikom KPI i dostosować budżet w celu uzyskania optymalnych wyników za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Wykorzystaj kluczowe analizy danych, aby zbudować najlepszy budżet.

blank
blank

 

Automatyzacja zadań

Obecnie możliwości automatyzacji są potężniejsze niż kiedykolwiek. Dzięki Prophix możesz zautomatyzować podrzędne zadania związane z budżetowaniem. Na przykład możesz zautomatyzować procesy przesyłania i przeglądu budżetu za pomocą przepływów pracy, usuwając jeszcze jedno zadanie z listy rzeczy do zrobienia.

 

Ogranicz ryzyko

Przełączanie się między wieloma platformami i praca w samych arkuszach kalkulacyjnych może łatwo prowadzić do błędów. Brakująca wartość lub nieprawidłowa formuła mogą zniszczyć cały budżet! Zamiast tego potrzebujesz oprogramowania do budżetowania, które dostosowuje się do Twojego sposobu planowania oraz takiego, które ma wbudowane elementy sterujące i zwiększoną dokładność danych.

blank
blank

 

Chmura obliczeniowa

Prophix Cloud umożliwia łatwy dostęp do budżetu z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu. Zmodernizuj infrastrukturę planowania i ciesz się innowacjami działającymi wyłącznie w chmurze, takimi jak Prophix AI.

OBEJRZYJ NASZ WEBINAR

Jak poprawić jakość i spójność danych oraz planować strategicznie

Wybrane materiały

blank

Zajrzyj na naszego bloga i zapoznaj się ze wszystkimi materiałami o budżetowaniu

blank

Przekonaj się jak wygląda tworzenie budżetu Prophix w praktyce

blank

Przeczytaj artykuł producenta: „budżetowanie bez arkuszy kalkulacyjnych”

Budżetowanie

Zobacz wdrożenia u naszych klientów

CO POWIEDZIAŁ KLIENT

“System PROPHIX spełnił doskonale nasze oczekiwania, jeśli chodzi o elastyczność i możliwości dopasowywania metod budżetowania do naszych potrzeb, przy jednoczesnym zachowaniu spójności budżetu i wydajności całego procesu. Obsługa systemu jest intuicyjna i łatwa, interfejs oraz poszczególne aplikacje przejrzyste i przyjazne dla użytkowników”

“Z punktu widzenia działu controllingu szczególnie cenimy możliwość samodzielnego (bez angażowania działu IT) wprowadzania zmian w całości rozwiązania i to zarówno na poziomie podłączania źródeł danych jak i szablonów raportów czy analiz. A jeśli nawet występują jakieś problemy są one najczęściej od ręki załatwiane przez telefon z serwisem Solemis Group”

Wojciech Marchlewski
Kontroler Finansowy Grupy, Animex S.A.

 

CZY JUŻ JESTEŚ GOTOWY, ABY PORZUCIĆ ARKUSZE KALKULACYJNE ?

 

Popraw sprawność organizacyjną, zyskaj efektywność w dziale i uświadom sobie wartość biznesową, dzięki dokładnemu budżetowi, kontroli i współpracy. Masz uprawnienia do podejmowania szybkich decyzji budżetowych, z wszystkimi niezbędnymi informacjami. Wybierz Prophix dla swojego oprogramowania do budżetowania i korzystaj z zalet automatyzacji na każdym kroku.


Nie zapomnij obejrzeć bezpłatnego demo, które znajduje się na samej górze strony !

 

Skontaktuj się z Nami!

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach.