Budżetowanie: PRZENIEŚ proces POZA ARKUSZE KALKULACYJNE 

Twórz precyzyjne budżety w ułamku sekundy, bez konieczności użycia arkuszy kalkulacyjnych

obejrzyj DEMO naszego rozwiązania

 Twój czas jest cenny, a zarządzanie rocznym budżetem prawdopodobnie pochłania go zbyt wiele. W miarę rozwoju firmy budżetowanie staje się coraz bardziej złożone i trudniejsze w zarządzaniu. Potrzebujesz odpowiedniego narzędzia, aby usprawnić budżetowanie i zwiększyć dokładność.

Dzięki oprogramowaniu do budżetowania Prophix możesz robić wszystko, co teraz robisz w Excelu, ale zrobisz to szybciej, łatwiej i lepiej. Uprość proces budżetowania, dostosuj go do własnego harmonogramu, abyś mógł w pełni zarządzać swoim czasem.

Poznaj zalety Prophix i sposobu, w jaki rewolucjonizuje on proces budżetowania dla firm w dowolnej branży.

 

B U D Ż E T O W A N I E   W   P R O P H I X:  A U T O M A T Y Z A C J A   I N N O W A C J I

NASTĘPNA GENERACJA I ALTERNATYWA DLA ARKUSZY KALKULACYJNYCH

jest lepszy sposób na pracę z budżetem

To nie wszystko

jakie jeszcze korzyści otrzymasz ?

Zwiększ dokładność

Masz już dość przełączania między oprogramowaniem CRM, ERP i listą płac w celu tworzenia danych budżetowych? Dzięki Prophix zbieranie danych jest zautomatyzowane, a wszystkie istotne dane są gromadzone w jednej platformie budżetowej. Zwiększa to dokładność danych i eliminuje potrzebę ręcznego wprowadzania danych.

Zyskaj szczegółowe informacje

Dzięki połączeniu wszystkich danych w jedną platformę masz teraz lepszy wgląd we wskaźniki wpływu na budżet. Możesz zobaczyć obraz big data z dogłębnymi raportami i dostosować budżet w celu uzyskania optymalnych wyników za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Wykorzystaj kluczowy wgląd w dane, aby uzyskać najlepszy budżet.

Popraw współpracę

Budując budżety w przeszłości, prawdopodobnie trudno było koordynować różne działy i poruszać się po konkurencyjnych zainteresowaniach. Teraz pracownicy mogą łatwo wprowadzać dane, kiedy i jak chcą, zwiększając swoje zaangażowanie w proces budżetowania.

Automatyzacja zadań

Obecnie możliwości automatyzacji są potężniejsze niż kiedykolwiek. Dzięki Prophix możesz zautomatyzować niektóre z zadań służących do budżetowania. Na przykład, możesz zautomatyzować procesy składania budżetu i podglądu poprzez odpowiednie przepływy pracy, usuwając jeszcze jedno zadanie z listy rzeczy do zrobienia.

Ogranicz ryzyko

Przełączanie się między wieloma platformami i praca w arkuszach kalkulacyjnych może łatwo prowadzić do błędów. Pominięcie wartości lub nieprawidłowa formuła może zniszczyć cały budżet! Zamiast tego potrzebujesz oprogramowania do budżetowania, które ma wbudowane funkcje kontroli i większą dokładność danych.

Ułatw sobie proces budżetowania

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz rozwiązania budżetowego opartego na chmurze, czy lokalnie, Prophix może ułatwić Ci realizację Twoich potrzeb. Dzięki naszemu oprogramowaniu do budżetowania możesz wybrać opcję wdrożenia, która jest najlepsza dla Twojej firmy, i łatwo przejść na inną metodę wdrażania, jeśli zmienią się Twoje potrzeby. Dodatkowo, dzięki naszej opcji w chmurze, możesz uzyskać dostęp do swojego budżetu z dowolnego miejsca, na dowolnym urządzeniu.

Oszczędzaj czas

Wszystkie te korzyści łączą się, aby zaoszczędzić czas. Praca wykonana przez wielu kierowników działów w ciągu wielu dni może teraz zostać wykonana przez jedną osobę w ciągu kilku godzin. Prophix oferuje usprawniony, innowacyjny sposób na usprawnienie procesu rocznego budżetowania.

Wybrane materiały

Zajrzyj na naszego bloga i zapoznaj się ze wszystkimi materiałami o budżetowaniu

Przekonaj się jak wygląda tworzenie budżetu Prophix w praktyce

Przeczytaj artykuł producenta: „budżetowanie bez arkuszy kalkulacyjnych”

Budżetowanie

Zobacz wdrożenia u naszych klientów

CO POWIEDZIAŁ KLIENT

“System PROPHIX spełnił doskonale nasze oczekiwania, jeśli chodzi o elastyczność i możliwości dopasowywania metod budżetowania do naszych potrzeb, przy jednoczesnym zachowaniu spójności budżetu i wydajności całego procesu. Obsługa systemu jest intuicyjna i łatwa, interfejs oraz poszczególne aplikacje przejrzyste i przyjazne dla użytkowników”

“Z punktu widzenia działu controllingu szczególnie cenimy możliwość samodzielnego (bez angażowania działu IT) wprowadzania zmian w całości rozwiązania i to zarówno na poziomie podłączania źródeł danych jak i szablonów raportów czy analiz. A jeśli nawet występują jakieś problemy są one najczęściej od ręki załatwiane przez telefon z serwisem Solemis Group”

Wojciech Marchlewski
Kontroler Finansowy Grupy, Animex S.A.

 

CZY JUŻ JESTEŚ GOTOWY, ABY PORZUCIĆ ARKUSZE KALKULACYJNE ?

 

Popraw sprawność organizacyjną, zyskaj efektywność w dziale i uświadom sobie wartość biznesową, dzięki dokładnemu budżetowi, kontroli i współpracy. Masz uprawnienia do podejmowania szybkich decyzji budżetowych, z wszystkimi niezbędnymi informacjami. Wybierz Prophix dla swojego oprogramowania do budżetowania i korzystaj z zalet automatyzacji na każdym kroku.


Nie zapomnij obejrzeć bezpłatnego demo, które znajduje się na samej górze strony !