Interaktywne, samoobsługowe kokpity menadżerskie

Zobacz wyniki firmy za pomocą zaledwie kilku kliknięć lub dotknięć

 

 

w kilka minut zobaczysz jak działa system

obejrzyj demo naszego rozwiązania

Przyjazne dla użytkownika, samoobsługowe kokpity menadżerskie.

Prophix Dashboard Studio zapewnia samoobsługowe kokpity menadżerskie i wizualizacje bezpośrednio zintegrowane z danymi Prophix, zadaniami przepływu pracy, ogłoszeniami oraz zewnętrznymi adresami URL   i bazami danych. Bądź zawsze na bieżąco i podejmuj lepsze decyzje biznesowe dzięki Dashboard Studio.

 

kokpity menadżerskie

Za pomocą kilku kliknięć lub stuknięć możesz zbudować pulpit odpowiadający twojej roli i obowiązkom lub pulpit korporacyjny, który zapewnia ogólny obraz wyników firmy.

W ciągu kilku sekund integruj zadania przepływu pracy Prophix, osadzaj zewnętrzne rozwiązanie BI z Prophix iFrame, wyświetlaj skonsolidowane wyniki z plakietką Prophix, publikuj ulubione raporty i / lub ogłoszenia firmowe oraz wizualnie wyświetlaj dane za pomocą 16 różnych kafelków. Każdy kafelek kokpitu menadżerskiego jest elementem wyświetlającym, który dostarcza informacji; rzut oka na wyniki firmy i / lub działu.

kokpity menadżerskie

 

To nie wszystko

jakie jeszcze korzyści otrzymasz ?

Jakościowe prezentacje

Możesz używać swoich wizualizacji nie tylko do raportów Prophix. Dzięki naszej integracji z programem PowerPoint możesz uzyskać dostęp do kokpitów menadżerskich – i wszystkich danych Prophix bezpośrednio z prezentacji. Odpowiadaj na pytania od razu, nurkując w szczegółach za swoimi wykresami, nie pozostawiając slajdów.

CZY WIESZ, ŻE SYSTEM PROPHIX DZIAŁA JUŻ W TECHNOLOGII CLOUD ?

Sprawdź jakie korzyści niesie za sobą praca z najnowszą aplikacją biznesową

Wybrane materiały

blank

Nasz klient już korzysta z kokpitów menadżerskich

blank

 7 świetnych sposobów do ulepszenia analizy na koniec kwartału