PLANOWANIE PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH: WIĘKSZA WIEDZA TO WIĘKSZA PEWNOŚĆ BIZNESU

Dokładnie projektuj przepływ środków pieniężnych

 

 

w kilka minut zobaczysz jak działa system

obejrzyj demo naszego rozwiązania

Zarządzanie przepływami pieniężnymi może być wyzwaniem dla każdej firmy. Nigdy nie wiadomo, jakie zamówienia zostaną złożone, kiedy sprzedaż zostanie zamknięta, czy też wzrosną wydatki. Zarządzanie przepływem środków pieniężnych na rachunkach biznesowych nie jest łatwym zadaniem. Chyba że używasz Prophix.

Dzięki Prophix masz możliwość dokładnego wyświetlania przepływów pieniężnych i monitorowania ich co do grosza. Nigdy więcej nie będziesz błądził w temacie swoich finansów. Dowiedz się, w jaki sposób funkcje planowania przepływów pieniężnych Prophix pozwalają na wyczerpujący obraz zarządzania pieniędzmi.

 

P R O P H I X   P L A N O W A N I E  P R Z E P Ł Y W Ó W  P I E N I Ę Ż N Y C H:  P R O S T Y,  Z W I N N Y,  D O K Ł A D N Y

Uzyskaj kompleksowe opinie finansowe

 

To nie wszystko

jakie jeszcze korzyści otrzymasz ?

blank

 

Koordynuj z łatwością

Każdy dział ma do odegrania pewną rolę w planowaniu przepływów pieniężnych, ale kiedyś współpraca między działami była trudna. Dzięki Prophix każdy ma dostęp do tych samych danych i możliwość szybkiego wprowadzania informacji, unikając podatnych na błędy ręcznych procesów.

 

Twórz dokładne arkusze bilansu

Twoje bilanse dają kluczowy wgląd w to, ile pieniędzy Twoja firma musi wydać. Jednak gromadzenie informacji z wielu źródeł może być czasochłonne i trudne do zorganizowania. Korzystając z Prophix, możesz łatwo zbierać i organizować dane finansowe z obszarów operacyjnych, co pozwala na bardziej szczegółową i dokładną prognozę bilansową sald gotówkowych.

blank
blank

 

Zdobądź szczegółowe informacje

Twoja pozycja przepływów pieniężnych zmienia się codziennie, więc potrzebujesz wielowymiarowych prognoz, aby uzyskać pełniejszy obraz swojej firmy. Dzięki większej szczegółowości i wglądowi możesz lepiej zrozumieć i zgłaszać zmiany w przepływach pieniężnych.

 

Zwiększ możliwości planowania

Masz dość przygotowywania osobnej prognozy gotówkowej na podstawie wydarzeń krótkoterminowych? Prophix sprawia, że ​​planowanie przepływów pieniężnych jest proste i łatwe do zintegrowania z planem przepływów pieniężnych wysokiego poziomu. Rachunek przepływów pieniężnych, który jest dokładny, zrozumiały i odpowiedzialny, zapewnia wiedzę niezbędną do podejmowania mądrych decyzji finansowych.

blank

POPRAW INTEGRALNOŚĆ I WIARYGODNOŚĆ DANYCH W SWOJEJ FIRMIE

Budżetuj zwinnie

Wybrane materiały

blank

Przeczytaj artykuł z naszego bloga: „4 NAJWIĘKSZE wyzwania związane z zarządzaniem przepływami pieniężnymi (Cash Flow)”

blank

Przeczytaj artykuł: „Przewodnik CFO po optymalnym planowaniu przepływów pieniężnych”

blank

Przeczytaj artykuł z naszego bloga: „Cash Flow – Czy wiesz jak dużo firm upada z powodu złego zarządzania gotówka?

POZNAJ WSZYSTKIE FUNKCJE PLANOWANIA PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH I NIE TYLKO

 

Korzystając z tych funkcji planowania przepływów pieniężnych, możesz zaspokoić swoje potrzeby prognozowania i czerpać dodatkowe korzyści z efektywnego zarządzania gotówką. Zrozum stan swojego przepływu gotówki dokładnie w chwili, w której tego potrzebujesz dzięki Prophix.


Nie zapomnij obejrzeć bezpłatnego demo, które znajduje się na samej górze strony !

 

Privacy Preference Center

Necessary

Podmioty, z których rozwiązań korzystamy to: GetResponse, GetSiteControl, Quform, RateMyPost.
Dysponują one własnymi, jasno zdefiniowanymi politykami prywatności, które stanowią zarazem kodeks postępowania gwarantujący należytą dbałość o przetwarzanie danych.

GetResponse, Quform, RateMyPost

Advertising

Zbieranie ciasteczek, umożliwiających dostarczanie użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

Google Analytics, Google ADS

Analytics

Zebrane dane służą do monitorowania i sprawdzenia, w jaki sposób użytkownicy korzystają z naszych witryn, aby usprawniać funkcjonowanie serwisu zapewniając bardziej efektywną i bezproblemową nawigację.

Yandex Metrix, Google Anaytics

Other