PROGNOZOWANIE: DOKŁADNE PROGNOZY DOKŁADNYCH DECYZJI

Szybkie i wnikliwe prognozowanie

 

 

w kilka minut zobaczysz jak działa system

obejrzyj demo naszego rozwiązania

Prognozowanie, choć jest kluczowym aspektem operacji biznesowych, może być trudnym zadaniem. Często ręcznie tworzone prognozy są nieaktualne niedługo po ich zakończeniu. Dzięki dokładnym prognozom możesz ocenić, jak dobrze sobie radzisz dzisiaj, lub zaplanować przyszłość swojej firmy.

Bądź na bieżąco ze zmianami w swojej firmie i na rynku dzięki Prophix. Możesz szybko i łatwo tworzyć elastyczne, dokładne prognozy. Dzięki tym prognozom możesz podejmować strategiczne decyzje biznesowe na podstawie informacji w czasie rzeczywistym.

Dzięki Prophix możesz stworzyć następujące prognozy za pomocą kilku kliknięć:

  • Kroczące prognozy
  • Prognozy wieloletnie
  • Codzienne prognozy
  • Prognozy oparte na sterownikach

Poznaj niektóre z najważniejszych korzyści za pomocą Prophix i odkryj wpływ, jaki może to mieć na Twój przyszły sukces.

 

P R O G N O Z A  P R O G N O Z Y:

W Y K O R Z Y S T A J  S W O J E  P L A N Y  B I Z N E S O W E

Szybki, elastyczny i dokładny – taki może być proces prognozowania w Twojej firmie

To nie wszystko

jakie jeszcze korzyści otrzymasz ?

blank

 

Zwiększ dokładność

Chociaż nie możesz przewidzieć przyszłości, prognozowanie Prophix umożliwia tworzenie dokładnych prognoz bez ograniczeń formuł i arkuszy kalkulacyjnych. Twoje prognozy osiągną nowy poziom spójności, gdy zintegrujesz wszystkie kluczowe dane i punkty decyzyjne w jednej platformie.

 

Twórz kroczące prognozy

Dni prognoz statycznych lub stałych tworzonych co kwartał lub rok się skończyły. Dzisiaj kroczące prognozy dają moc do pracy ze stale aktualizowanymi danymi, aby odzwierciedlić nawet najmniejsze zmiany w Twojej firmie lub na rynku. Kiedy możesz łatwo tworzyć prognozy kroczące, zyskujesz lepszy wgląd w przyszłość i wyprzedzasz szybko zmieniające się sytuacje w różnych branżach.

blank
blank

 

Automatyzacja integracji

Dzięki możliwościom automatyzacji Prophix możesz łatwo pobierać dane z wielu źródeł, aby tworzyć dokładne prognozy. Zamiast ręcznie wprowadzać dane lub odwoływać się do wielu innych źródeł, Prophix wykonuje pracę za Ciebie, przeciągając rzeczywiste, zaplanowane i prognozowane dane w jedną lokalizację.

 

Dostosuj do swoich potrzeb

Firmy w każdej branży mają różne potrzeby w zakresie prognozowania. Dzięki Prophix możesz tworzyć prognozy, które mają sens dla Twojej firmy. Twórz prognozy na podstawie przepływów pieniężnych, produkcji, sprzedaży i finansów, korzystając z osi czasu odpowiedniej dla Twojej firmy, niezależnie od tego, czy są to dni, tygodnie, miesiące czy lata.

blank
blank

 

Promuj zwinność

Aby dokładnie przygotować się na przyszłość firmy, musisz zintegrować dane w czasie rzeczywistym. Możesz szybko dostosować się do szybko zmieniających się czynników, takich jak stopy procentowe, kursy walut, poziomy produkcji i warunki płatności. Nadanie tym czynnikom miejsca w twoich prognozach usprawnia plany na przyszłość.

 

Wzmocnij współpracę

Dzięki możliwościom przepływu pracy Prophix możesz śledzić dane wejściowe, zmiany i zatwierdzenia, unikając przy tym długich łańcuchów e-mail lub nieefektywnych połączeń konferencyjnych. Dzięki informacjom od różnych członków zespołu w całej organizacji możesz także uwzględnić lokalne i natychmiastowe wpływy w swoich prognozach.

blank

CZY WIESZ, ŻE SYSTEM PROPHIX DZIAŁA JUŻ W TECHNOLOGII CLOUD ?

Sprawdź jakie korzyści niesie za sobą praca z najnowszą aplikacją biznesową

Wybrane materiały

blank

Przeczytaj post z naszego bloga: „Czy proces budżetowania bez wsparcia prognozowania ma jakikolwiek sens ?”

blank

Zapoznaj się ze szczegółami artykułu eksperckiego: Przyspieszenie wydajności dzięki lepszemu prognozowaniu.

blank

„Czy prognozowanie zawiera jakąś wiedzę ?” Na to pytanie również znajdziesz odpowiedź na naszym blogu – zapraszamy. 

 

PRZYSZŁOŚĆ JEST NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

 

Poznaj swoją firmę już dziś, aby uzyskać lepsze prognozy na przyszłość. Prophix jest kluczem do tworzenia dokładnych, wpływowych prognoz, które pozwalają podejmować najlepsze decyzje biznesowe. A dzięki możliwościom wdrażania w chmurze lub we własnym zakresie masz rozwiązanie idealnie dostosowane do Twoich potrzeb. Zastosuj oprogramowanie prognostyczne Prophix, aby poprawić swoje spojrzenie na przyszłość.


Nie zapomnij obejrzeć bezpłatnego demo, które znajduje się na samej górze strony !