WIRTUALNY ANALITYK FINANSOWY

Budżetuj, planuj, raportuj szybciej i wydajniej!

 

 

w kilka minut zobaczysz jak działa system

obejrzyj demo naszego rozwiązania

Wyobraź sobie, że masz własnego Analityka Finansowego, który jest w stanie pomóc Tobie przeczesywać ogromne ilości danych, wykrywać anomalie, zmniejszać ryzyko popełniania błędów, a dodatkowo nigdy nie weźmie nawet jednego dnia wolnego. Brzmi kusząco?

 

PRZEDSTAWIAMY WIRTUALNEGO ANALITYKA FINANSOWEGO PROPHIX.

Dzięki mocy Sztucznej Inteligencji (AI), podnosi szybkość i wydajność firmy na wyższy poziom.

 

Wirtualny Analityk Finansowy pomaga pracować mądrzej, automatyzując powtarzalne zadania i zapewnia bardziej naturalny wgląd w dane wywołując je za pomocą komend głosowych lub tekstowych.

 

To nie wszystko

jakie jeszcze korzyści otrzymasz ?

blank

 

Interaktywne wykresy (natural language)

Funkcjonalność ta natychmiast pisze narrację i wyjaśnia ważne szczegóły zawarte w pulpitach menadżerskich za pomocą głosu lub tekstu. Przestań spędzać godziny na przeszukiwaniu arkusza kalkulacyjnego lub interpretowaniu pulpitów nawigacyjnych. Uzyskaj odpowiedzi, których potrzebujesz szybko i łatwo.

 

Wykrywanie anomalii (machine learning

Pozwala osiągnąć nowy poziom wydajności poprzez  ujawnianie anomalii i ryzykownych transakcji z większą szybkością i dokładnością.

blank
blank

 

Asystent zadań (natural language)

Informuje, jakie zadania są do wykonania, planuje procesy np. taki jak uruchomienie raportu sprzedaży i przekazuje go zespołowi. Asystent zadań pomaga skupić się na biznesie, automatyzując powtarzalne zadania.

CZY WIESZ, ŻE SYSTEM PROPHIX DZIAŁA JUŻ W TECHNOLOGII CLOUD ?

Sprawdź jakie korzyści niesie za sobą praca z najnowszą aplikacją biznesową

Wybrane materiały

blank

Przeczytaj artykuł z naszego bloga: „5 praktycznych zastosowań Sztucznej Inteligencji (AI) przez CFO”.

blank

Uczenie maszynowe i Sztuczna Inteligencja mogą uprościć interakcje między ludźmi a komputerami przy użyciu języka naturalnego.

blank

Dowiedz się, jak poradzić sobie z ciągłym przyrostem danych i jak skutecznie eliminować błędy, aby dane były jak najbardziej dokładne. 

BUDŻETUJ, PLANUJ I RAPORTUJ SZYBCIEJ I WYDAJNIEJ DZIĘKI SYSTEMOWI PROPHIX W ZESPOLE. 

 

Zadając proste pytania, za pomocą komend głosowych zyskujesz wgląd w potrzebne dane.  Pracuj naturalnie, bez ograniczeń z opcjami tekstu i głosu. Prophix jest tutaj, aby Ci pomóc. 

 

Nie zapomnij obejrzeć bezpłatnego demo, które znajduje się na samej górze strony !