WIZUALIZACJA DANYCH: EKSPONUJ SWOJE DANE

Nieprzeciętne wizualizacje dla lepszego wglądu

 

 

w kilka minut zobaczysz jak działa system

obejrzyj demo naszego rozwiązania

Liczby w arkuszu kalkulacyjnym mogą dostarczać wszystkich informacji potrzebnych do podjęcia decyzji, ale dzięki analizie wizualnej proces podejmowania decyzji jest o wiele łatwiejszy. Aby Twoi interesariusze naprawdę rozumieli wskaźniki wpływające na ich decyzje i połączenia między różnymi punktami danych, potrzebują wizualnych prezentacji danych.

Wizualizacja danych w Prophix sprawia, że praca z danymi jest łatwiejsza i bardziej intuicyjna dla wszystkich w Twojej firmie, szczególnie dla osób decyzyjnych. Dzięki dostępowi do informacji za pomocą jednego kliknięcia i uporządkowanemu wykrywaniu danych wizualnych możesz łatwo zobaczyć wartość swoich danych.

 

 W I Z U A L I Z A C J A   D A N Y C H   W   P R O P H I X: 

S Z Y B S Z E   D E C Y Z J E   O P A R TE   N A   I N F O R M A C J I   

W   C Z A S I E  R Z E C Z Y W I S T Y M

Pozwól sobie na  dogłębne zrozumienie danych

To nie wszystko

jakie jeszcze korzyści otrzymasz ?

blank
 
Wizualizacja danych pozwala szybciej i łatwiej zrozumieć dane w czasie rzeczywistym. Ponieważ reprezentacje danych wizualnych są połączone bezpośrednio z danymi źródłowymi, wszelkie zmiany są automatycznie odzwierciedlane w obrazach. Teraz decydenci mają dostęp do najbardziej aktualnych informacji, aby mieć pewność, że podejmują najlepsze decyzje.

 

Przyspieszona analiza

W przeszłości wstawiałeś liczby do samodzielnie tworzonych wykresów lub korzystałeś z podstawowych narzędzi graficznych Excel do tworzenia wizualnych prezentacji swoich danych. Teraz możesz odkryć zaawansowane statystyki, dzięki szczegółowym interaktywnym wykresom – wszystko za pomocą jednego kliknięcia. Analizy wizualne Prophix są bezpośrednio powiązane z danymi ze szczegółami transakcji. Nie musisz sam wpisywać liczb. Prophix wykonuje za Ciebie nużącą pracę.

blank
blank

 

Głębszy wgląd

Dzięki Prophix możesz zobaczyć różne punkty widzenia i perspektywy, umożliwiając wielu kluczowym interesariuszom interakcję i dostosowanie danych w razie potrzeby. Korzystając z tych różnorodnych spostrzeżeń, możesz odpowiedzieć na pytania: jak osiągamy cele, jak działają poszczególne działy i jakie są podstawowe skutki wydajności?

 

Łatwy w użyciu

Zaskocz swojego interesariusza wizualnymi prezentacjami danych, które zawierają wszystkie szczegóły złożonego kodowania. Te wizualizacje są zautomatyzowane i nie wymagają absolutnie żadnego kodowania. A ponieważ ich tworzenie jest tak proste, każdy w Twojej firmie może generować te wykresy przy minimalnym przeszkoleniu.

blank

CZY WIESZ, ŻE SYSTEM PROPHIX DZIAŁA JUŻ W TECHNOLOGII CLOUD ?

Sprawdź jakie korzyści niesie za sobą praca z najnowszą aplikacją biznesową

Wybrane materiały

blank

Przeczytaj artykuł z naszego bloga: „Wizualizacja danych pomaga nam rozumieć, przetwarzać i kształtować świat

blank

Dowiedz się z artykułu eksperckiego, jak wizualizacja danych rozwiązuje problemy związane z danymi

INTERAKTYWNE ODKRYWANIE DANYCH

 

Dzięki Prophix możesz przetłumaczyć najważniejsze dane na łatwe do zrozumienia elementy wizualne, aby przyspieszyć podejmowanie decyzji na podstawie dokładnych i aktualnych informacji.


Nie zapomnij obejrzeć bezpłatnego demo, które znajduje się na samej górze strony !