System BI Qlik Sense

System BI umożliwiający tworzenie wizualizacji, kokpitów menedżerskich oraz aplikacji analitycznych

Qlik Sense udziela odpowiedzi na wszystkie pytania biznesowe. Umożliwia analizowanie danych i odkrywanie informacji, które pomagają w sprawnym zarządzaniu firmą. Wspiera udostępnianie spostrzeżeń menedżerów i współpracę wszystkich w ramach zespołu czy przedsiębiorstwa. Unikalną cechą systemu BI Qlik Sense jest asocjacyjny interfejs użytkownika wszystkie obiekty wizualizacyjne reagują natychmiast na wybór użytkownika pokazując powiązania między danymi.  Użytkownik ma zawsze wgląd w cały zakres danych, również dane wykluczone przez jego wybory.  Daje to nowy wymiar analityczny i umożliwia np. analizowanie, dlaczego określone produkty nie sprzedają się w danej grupie klientów czy geografii.

Niezależnie od możliwości samego systemu Qlik Sense – firma Solemis Group opracowała unikalne gotowe modele. Jest to analityka biznesowa i raporty do natychmiastowego uruchomienia obejmujące obszary finansowe, sprzedaży i rozrachunków z Klientami.

0
Klientów na świecie
0
PARTNERÓW NA ŚWIECIE
0
PRACOWNIKÓW
0
krajów

GŁÓWNE MOŻLIWOŚCI I FUNKCJE

INTUICYJNE ANALIZY

Nowoczesny interfejs ułatwia zarówno samodzielne tworzenie wizualizacji, intuicyjne analizowanie jak i dogłębną eksplorację danych i zależności.

INTELIGENTNE WYSZUKIWANIA

Naturalne wyszukiwanie pozwala na błyskawiczne zgłębianie pożądanych informacji i zawężanie zakresu analiz do wybranych danych.

WYSOKA WYDAJNOŚĆ

Opatentowania technologia przetwarzania danych w pamięci operacyjnej zapewnia niespotykaną wydajność przetwarzania i tworzenia analiz nawet w przypadku bardzo dużych wolumenów danych.

DOSTĘP MOBILNY

Responsywny interfejs pozwala na analizowanie danych na dowolnym urządzeniu z dowolnego miejsca za pomocą samej przeglądarki.

ANALIZY GEOGRAFICZNE

Wbudowane wizualizacje do analizowania danych geograficznych na ogólnodostępnych mapach w postaci punktów współrzędnych jak i poligonów.

INTEGRACJA DANYCH

Unikalny sposób łączenia danych z różnych źródeł z automatycznym kojarzeniem nagłówków i słów kluczowych ułatwia tworzenie kompletnych przeglądów i analiz szczegółowych.

O firmie Qlik

Qlik® dostarcza ok. 40 tys. klientom na całym świecie intuicyjne rozwiązania oparte na nowoczesnej platformie BI, w tym narzędzia do samoobsługowej wizualizacji danych, aplikacje do analityki szytej na miarę, osadzone funkcje analityczne oraz mechanizmy do raportowania. Unikalną cechą platformy Qlik jest asocjacyjny interfejs użytkownika wszystkie obiekty wizualizacyjne reagują natychmiast na wybór użytkownika pokazując powiązania między danymi.  Użytkownik ma zawsze wgląd w cały zakres danych, również dane wykluczone przez jego wybory.  Daje to nowy wymiar analityczny i umożliwia np. analizowanie, dlaczego określone produkty nie sprzedają się w danej grupie klientów czy geografii.  Solemis oferuje i wdraża rozwiązania w oparciu o Qlik Sense na polskim rynku od 2015 roku.

co mówią nasi klienci

  • „Już pierwsze analizy wprowadziły rewolucję w naszej ofercie. Pokazały preferencje klientów i pomogły pozbyć się mało dochodowych produktów oraz zbudować zupełnie nowe na podstawie analiz sprzedaży zestawów komponowanych przez samych klientów. Przewidujemy, że możliwość bardziej szczegółowego badania naszych budżetów przyniesie ten sam efekt”

    Katarzyna Rostkowska
    Menedżer Działu Kontrolingu, Telepizza

Dlaczego warto wybrać Qlik Sense

Szybki do wdrożenia

Dzięki wbudowanym integratorom danych z kojarzeniem tabel oraz gotowym modelom stworzonym przez Solemis Group.

LIDER NA RYNKU

Wg Gartner Group od 7 lat Qlik jest wyznacznikiem najwyższej jakości rozwiązań Business Intelligence.

BARDZO ŁATWY W UŻYCIU

Dzięki temu menedżerowie i zarząd firmy mogą błyskawicznie analizować dane i wyciągać właściwe wnioski.

zobacz film o systemie