Business Intelligence System Targit

Samoobsługowy system Business Intelligence do gromadzenia danych oraz analizowania i raportowania biznesu

Targit to nowoczesny system BI do samodzielnego tworzenia analiz, pulpitów menedżerskich i raportów z dowolnych źródeł danych. Dostarcza podstaw informacyjnych do podejmowania decyzji biznesowych, wspiera prace kontrolingowo-analityczne, zarządzanie ryzykiem i prognozowanie wyników. Korzysta z najnowocześniejszej technologii zarówno in-memory jak i hurtowni danych.
Dzięki zgromadzeniu kluczowych dla firmy informacji w hurtowni danych, tzw. „jednej wersji prawdy”, nowym możliwościom analitycznym i eliminacji zbędnych danych Targit pozwala każdemu pracownikowi błyskawicznie dotrzeć do informacji, których w danym momencie potrzebuje.
System BI Targit pozwala na to, że nawet użytkownicy mniej biegli w obsłudze narzędzi IT mogą zagłębić się w skomplikowane analizy, śledzić trendy i przygotowywać wieloprzekrojowe raporty.

0
Klientów na świecie
0
UŻYTKOWNIKÓW KOŃCOWYCH
0
Lata na rynku
0
partnerów na całym świecie

GŁÓWNE MOŻLIWOŚCI I FUNKCJE

blank

ANALIZY W WIELU WYMIARACH

Modele analityczne i ich hierarchiczna budowa pozwalają na analizowanie danych z wielu perspektyw oraz na drążenie danych do różnych poziomów szczegółowości. Zarządzana struktura modeli wpływa na poprawność wnioskowania na każdym poziomie organizacji.

Odkrywanie danych

Użytkownicy mogą samodzielnie dołączać kolejne dane źródłowe i rozszerzać zakres eksploracji danych np. o tabele Excel oraz wiele innych źródeł. Specjalne akceleratory pozwalają też na błyskawiczne utworzenie modeli analitycznych z wybranych systemów ERP, CRM.

WIZUALIZACJE

Różnorodność dostępnych wizualizacji umożliwia dopasowanie sposobu prezentacji i analizowania danych do indywidualnych oczekiwań.  Jedną z przydatnych możliwości są prezentacje dynamicznIe wyświetlające aktualne dane z bazy danych na dowolnych ekranach.

PULPITY MENEDŻERSKIE

Targit wspiera tworzenie Kluczowych Wskaźników Wydajności (KPI) dla dowolnych wartości w systemie. Wskaźniki te można łączyć w pulpity menedżerskie pozwalające rzutem oka ocenić kondycję najważniejszych procesów firmowych.

AUTOMATYZACJA RAPORTOWANIA

Harmonogram zadań pozwala na automatyczne rozsyłanie raportów, analiz i powiadomień do wielu odbiorców. Szablony raportów zapewniają jednolity sposób raportowania, natomiast uprawnienia decydują o zakresie udostępnianych danych.

MOBILNOŚĆ

Dane zarządzane są centralnie, ale dostęp możliwy jest z dowolnego miejsca i urządzenia za pomocą przeglądarki lub aplikacji. Użytkownicy mogą analizować dane z wykorzystaniem interfejsów Windows, Web oraz aplikacji mobilnych.

O firmie TARGIT

TARGIT opracowuje i sprzedaje rozwiązanie Business Intelligence, TARGIT BI Suite. Firma jest największym w Europie deweloperem produktów Business Intelligence typu pure-play mierzonym pod względem liczby klientów. Ponadto  ma największy na świecie pośredni kanał sprzedaży certyfikowanych i zaangażowanych partnerów. W rzeczywistości ponad 300 partnerów sprzedaje TARGIT na całym świecie, a dziś TARGIT ma ponad 5600 klientów. Główna siedziba firmy znajduje się w Hjørring w Danii, a na Florydzie i w Bostonie w USA działają filie.
Wielokrotnie nagradzany na światowych targach IT oraz przez firmy doradcze.
Solemis jest dystrybutorem firmy Targit od 2005 roku i pozyskał w tym czasie na polskim rynku ponad 30 Klientów w różnych branżach.

Jakie Obszary Obejmujemy

w zakresie systemu Targit

ANALITYKA

Analizuj odpowiednie dane za pomocą analityki języka naturalnego, wykorzystując pełen potencjał pakietu decyzyjnego TARGIT. 

>>Dowiedz się więcej<<

WDROŻENIE

Łatwy dostęp do pulpitów nawigacyjnych, raportów i analiz oraz szczegółowe informacje z systemu Windows, Internetu i urządzeń mobilnych.

INTEGRACJA DANYCH

Łącz, importuj i integruj różne źródła danych. Skorzystaj z bazy danych TARGIT inMemory lub użyj TARGIT Decision Suite na podstawie istniejącej konfiguracji analitycznej.

>>Dowiedz się więcej<<

SZTUCZNA INTELIGENCJA

Wykorzystując sztuczną inteligencję – system zrozumie terminologię firmy i pozwoli użytkownikom spoza IT znaleźć potrzebne informacje.

ZARZĄDZANIE DANYMI

Uczyń właściwe dane bardziej dostępnymi dla odpowiednich osób i zwiększ wykorzystanie BI w całej organizacji. TARGIT opiera się na solidnym modelu bezpieczeństwa, który jest łatwy w utrzymaniu.

>> Dowiedz się więcej<<

RAPORTOWANIE

Projektuj raporty i zarządzaj nimi, a także buduj raporty, w których obiekty są automatycznie łączone, umożliwiając wysyłanie odpowiednich danych do odpowiednich osób.

>>Dowiedz się więcej<<

Przekonaj się sam

sprawdź możliwości systemu na poniższym kokpicie

Chcesz porozmawiać z naszym ekspertem ?

Wypełnij poniższy formularz, a przedstawiciel Solemis wkrótce się z Tobą skontaktuje.

co mówią nasi klienci

 • “Szczerze powiem, ze nie spodziewaliśmy się tak szybkich i tak pozytywnych efektów z implementacji systemu Business Intelligence TARGIT. Już w pierwszych tygodniach po uruchomieniu zaobserwowaliśmy pozytywną rywalizację handlowców, mających bieżący podgląd wyników sprzedaży i uzyskiwanych zysków”

  “Po czterech miesiącach eksploatacji systemu TARGIT mogę śmiało powiedzieć, że inwestycja była opłacalna i już się nam zwróciła”

  Adam Glaziński
  Dyrektor Finansowy, KAMAL Sp. z o.o.
 • „Decyzję o zakupie systemu TARGIT poprzedziły wielomiesięczne testy systemu na rzeczywistych danych w naszej firmie. Dziś nie mam najmniejszych wątpliwości, że po pełnej implementacji będziemy szybciej podejmowali więcej trafnych decyzji, co wyraźnie polepszy nasze wyniki finansowe – a tego zawsze oczekują inwestorzy”

  Rafał Bauer
  prezes zarządu, Vistula & Wólczanka S.A.

Dlaczego warto wybrać TARGIT

JEDNOLITA PLATFORMA

Wszyscy użytkownicy: menedżerowie, zarząd i dział IT korzystają z jednolitego rozwiązania unikając problemów związanych z dezintegracją danych i informacji.

Szybki do wdrożenia

Dzięki wbudowanym kreatorom i sprawdzonej metodyce wdrożenia, pierwsze moduły mozna użytkowac już po kilku tygodniach.

Oszczędzający czas i koszty

Dzięki rozwiązaniu TARGIT tworzenie nowych analiz wymaga kilku kliknięć zamiast kilku godzin. Czas, zaoszczędzony na procesie raportowania, można przeznaczyć na efektywne działania i podejmowanie decyzji.

GOTOWE INTERFEJSY DO ERP

Targit dostarcza gotowe interfejsy z modelami danych sprzedażowych, finansowych, logistycznych dla wielu systemów klasy ERP.

zobacz film o systemie

(komentarz w języku angielskim)

Sprawdź wydarzenia

na temat systemu TARGIT