System BI Targit

Samoobsługowy system Business Intelligence do gromadzenia danych oraz analizowania i raportowania biznesu

Targit to nowoczesny system BI do samodzielnego tworzenia analiz, pulpitów menedżerskich i raportów z dowolnych źródeł danych. Dostarcza podstaw informacyjnych do podejmowania decyzji biznesowych, wspiera prace kontrolingowo-analityczne, zarządzanie ryzykiem i prognozowanie wyników. Korzysta z najnowocześniejszej technologii zarówno in-memory jak i hurtowni danych.
Dzięki zgromadzeniu kluczowych dla firmy informacji w hurtowni danych, tzw. „jednej wersji prawdy”, nowym możliwościom analitycznym i eliminacji zbędnych danych Targit pozwala każdemu pracownikowi błyskawicznie dotrzeć do informacji, których w danym momencie potrzebuje.
System BI Targit pozwala na to, że nawet użytkownicy mniej biegli w obsłudze narzędzi IT mogą zagłębić się w skomplikowane analizy, śledzić trendy i przygotowywać wieloprzekrojowe raporty.

0
Klientów na świecie
0
UŻYTKOWNIKÓW KOŃCOWYCH
0
Lat na rynku
0
biur na świecie

GŁÓWNE MOŻLIWOŚCI I FUNKCJE

ANALIZY W WIELU WYMIARACH

Modele analityczne i ich hierarchiczna budowa pozwalają na analizowanie danych z wielu perspektyw oraz na drążenie danych do różnych poziomów szczegółowości. Zarządzana struktura modeli wpływa na poprawność wnioskowania na każdym poziomie organizacji.

Odkrywanie danych

Użytkownicy mogą samodzielnie dołączać kolejne dane źródłowe i rozszerzać zakres eksploracji danych np. o tabele Excel oraz wiele innych źródeł. Specjalne akceleratory pozwalają też na błyskawiczne utworzenie modeli analitycznych z wybranych systemów ERP, CRM.

WIZUALIZACJE

Różnorodność dostępnych wizualizacji umożliwia dopasowanie sposobu prezentacji i analizowania danych do indywidualnych oczekiwań.  Jedną z przydatnych możliwości są prezentacje dynamicznIe wyświetlające aktualne dane z bazy danych na dowolnych ekranach.

PULPITY MENEDŻERSKIE

Targit wspiera tworzenie Kluczowych Wskaźników Wydajności (KPI) dla dowolnych wartości w systemie. Wskaźniki te można łączyć w pulpity menedżerskie pozwalające rzutem oka ocenić kondycję najważniejszych procesów firmowych.

AUTOMATYZACJA RAPORTOWANIA

Harmonogram zadań pozwala na automatyczne rozsyłanie raportów, analiz i powiadomień do wielu odbiorców. Szablony raportów zapewniają jednolity sposób raportowania, natomiast uprawnienia decydują o zakresie udostępnianych danych.

MOBILNOŚĆ

Dane zarządzane są centralnie, ale dostęp możliwy jest z dowolnego miejsca i urządzenia za pomocą przeglądarki lub aplikacji. Użytkownicy mogą analizować dane z wykorzystaniem interfejsów Windows, Web oraz aplikacji mobilnych.

O firmie TARGIT

Firma Targit z stworzona w Danii z siedzibą w USA od ponad 20 lat specjalizuje się w tworzeniu i rozwoju oprogramowania klasy Business Intelligence. Targit zaprojektował sposób tworzenia analiz na podstawie danych z wielu źródeł i zapewnił dostęp do informacji wszystkim pracownikom na całym świecie i każdej organizacji. Była to jedna z pierwszych platform Business Intelligence w branży. Opracował również unikalną metodę OODA, która opisuje cykl podejmowania decyzji i wbudował ją w swoje systemy.
Targit był wielokrotnie nagradzany na światowych targach IT oraz przez firmy doradcze.
Solemis jest dystrybutorem firmy Targit od 2005 roku i pozyskał w tym czasie na polskim rynku ponad 30 Klientów w różnych branżach.

co mówią nasi klienci

 • “Szczerze powiem, ze nie spodziewaliśmy się tak szybkich i tak pozytywnych efektów z implementacji systemu Business Intelligence TARGIT. Już w pierwszych tygodniach po uruchomieniu zaobserwowaliśmy pozytywną rywalizację handlowców, mających bieżący podgląd wyników sprzedaży i uzyskiwanych zysków”

  “Po czterech miesiącach eksploatacji systemu TARGIT mogę śmiało powiedzieć, że inwestycja była opłacalna i już się nam zwróciła”

  Adam Glaziński
  Dyrektor Finansowy, KAMAL Sp. z o.o.
 • „Decyzję o zakupie systemu TARGIT poprzedziły wielomiesięczne testy systemu na rzeczywistych danych w naszej firmie. Dziś nie mam najmniejszych wątpliwości, że po pełnej implementacji będziemy szybciej podejmowali więcej trafnych decyzji, co wyraźnie polepszy nasze wyniki finansowe – a tego zawsze oczekują inwestorzy”

  Rafał Bauer
  prezes zarządu, Vistula & Wólczanka S.A.

Dlaczego warto wybrać TARGIT

JEDNOLITA PLATFORMA

Wszyscy użytkownicy: menedżerowie, zarząd i dział IT korzystają z jednolitego rozwiązania unikając problemów związanych z dezintegracją danych i informacji.

Szybki do wdrożenia

Dzięki wbudowanym kreatorom i sprawdzonej metodyce wdrożenia, pierwsze moduły mozna użytkowac już po kilku tygodniach.

Oszczędzający czas i koszty

Dzięki rozwiązaniu TARGIT tworzenie nowych analiz wymaga kilku kliknięć zamiast kilku godzin. Czas, zaoszczędzony na procesie raportowania, można przeznaczyć na efektywne działania i podejmowanie decyzji.

GOTOWE INTERFEJSY DO ERP

Targit dostarcza gotowe interfejsy z modelami danych sprzedażowych, finansowych, logistycznych dla wielu systemów klasy ERP.

zobacz film o systemie

(komentarz w języku angielskim)