Analityka: komunikuj się ze swoimi danymi w sposób naturalny

Poznaj funkcje wyszukiwania w języku naturalnym, interaktywne pulpity nawigacyjne i zaawansowane wizualizacje.

od danych do spostrzeżeń i wniosków

 

Twórz interaktywne pulpity nawigacyjne i raporty w zestawach danych, dzięki samoobsługowym funkcjom analitycznym TARGIT.

Dzięki wizualizacji danych, tworzenie i weryfikowanie tworzonych analiz możliwe jest w prosty i intuicyjny sposób. W komplecie z funkcjami drążenia w dół i inteligentnymi agentami monitorującymi zmiany danych, nie jest potrzebna Ci specjalistyczna wiedza do tego, aby korzystać z możliwości zaawansowanych narzędzi Business Intelligence. 

Więcej danych to więcej informacji.

Możliwości eksploracji poprawnych danych są nieograniczone. Dodaj nowe dane do kontekstu, dzięki naszemu modułowi Data Discovery lub pozwól zaawansowanym użytkownikom tworzyć złożone przepływy danych, aby rozszerzyć Twoje rozwiązanie dla wszystkich.

To nie wszystko

jakie jeszcze korzyści otrzymasz ?

blank

Wymiary stworzone przez użytkownika

Łatwe porównania metodą „przeciągnij i upuść” umożliwiają użytkownikom porównanie wydajności osób, produktów lub usług.

blank

Automatyczne alerty

Dzięki najbardziej aktualnym danym dostępnym wewnątrz i na zewnątrz organizacji użytkownicy widzą, co nadchodzi – zawsze w czasie rzeczywistym. Działaj proaktywnie zamiast reagować.

blank

Dynamiczny czas

Dynamiczna oś czasu zapewnia, że ​​analizy zawsze pokazują tylko okres, którego szukasz, bez konieczności aktualizacji widoków co miesiąc.

blank

Wizualizacja danych

Narzędzia do wizualizacji danych TARGIT ułatwiają natychmiastowe wykrycie trendów i wartości odstających, dzięki graficznej reprezentacji dostosowanej do potrzeb użytkowników.

blank

Zaawansowane obliczenia

Użyj narzędzia inteligentnych obliczeń, aby dodać szczegóły, lub użyj narzędzia obliczeń niestandardowych, aby wykonać zaawansowane obliczenia jednym kliknięciem.

proponowane dla ciebie

blank

Zapoznaj się z innymi informacjami na temat BI Targit

blank

Zobacz jakie możliwości proponuje rozwiązanie Targit

blank

Podejmij świadomą decyzję wybierając system Business Intelligence

Analityka

Zobacz wdrożenia u naszych klientów

CO POWIEDZIAŁ KLIENT

“Szczerze powiem, ze nie spodziewaliśmy się tak szybkich i tak pozytywnych efektów z implementacji systemu Business Intelligence TARGIT. Już w pierwszych tygodniach po uruchomieniu zaobserwowaliśmy pozytywną rywalizację handlowców, mających bieżący podgląd wyników sprzedaży i uzyskiwanych zysków”

“Po czterech miesiącach eksploatacji systemu TARGIT mogę śmiało powiedzieć, że inwestycja była opłacalna i już się nam zwróciła”

Adam Glaziński
Prezes Zarządu, KAMAL Sp. z o.o.

 

ROZMAWIAJ ZE SWOIMI DANYMI, DZIĘKI ROZSZERZONYM FUNKCJOM ANALITYCZNYM

 

Zapytaj o swoje dane poprzez wyszukiwanie w języku naturalnym za pomocą funkcji ZAPYTAJ TARGIT.
Stosując AI ( SZTUCZNĄ INTELIGENCJĘ), TARGIT znajdzie lub zbuduje odpowiednie odpowiedzi na Twoje pytania w oparciu o wzorce w Twoich danych. Skróć czas i zmaksymalizuj wydajność.