Integracja danych: Przeanalizuj wszystkie dane

Dostarcz cały obraz swojej firmy, procesów i świata.

Wszystkie twoje dane w jednym miejscu.

Integracja danych TARGIT pozwalają zarówno na łatwe łączenie danych dla doświadczonego użytkownika biznesowego, jak i na skomplikowany skrypt ETL opracowany przez doświadczonych specjalistów Business Intelligence.

integracja danych
blank

 

Błyskawiczne prędkości dzięki InMemory.

Baza danych InMemory firmy TARGIT pozwala na wysoką wydajność na dużą skalę. Zbudowany specjalnie do pracy z naszym front-endem, zarówno w celu szybkiej implementacji, jak i superszybkich czasów reakcji bez względu na ilość posiadanych danych.

proponowane dla ciebie

blank

Zapoznaj się z innymi informacjami na temat BI Targit

blank

Zobacz jakie możliwości proponuje rozwiązanie Targit

blank

Podejmij świadomą decyzję wybierając system Business Intelligence

Analityka

Zobacz wdrożenia u naszych klientów

CO POWIEDZIAŁ KLIENT

“Szczerze powiem, ze nie spodziewaliśmy się tak szybkich i tak pozytywnych efektów z implementacji systemu Business Intelligence TARGIT. Już w pierwszych tygodniach po uruchomieniu zaobserwowaliśmy pozytywną rywalizację handlowców, mających bieżący podgląd wyników sprzedaży i uzyskiwanych zysków”

“Po czterech miesiącach eksploatacji systemu TARGIT mogę śmiało powiedzieć, że inwestycja była opłacalna i już się nam zwróciła”

Adam Glaziński
Prezes Zarządu, KAMAL Sp. z o.o.

 

JEDNOLITE ROZWIĄZANIE, WIELE MOŻLIWOŚCI INTEGRACJI DANYCH Z RÓŻNYCH ŹRÓDEŁ, BY USPRAWNIĆ PROCES PRZEPŁYWU DANYCH W TRAKCIE PRACY NA NICH. 

 

TARGIT Decision Suite tworzy niezwykle mocne połączenie pomiędzy procesami technologicznymi i biznesowymi w celu integracji – łączenia danych z wielu źródeł tak, aby tworzyły spójne, istotne i ważne informacje.