Integracja danych: Przeanalizuj wszystkie dane

Dostarcz cały obraz swojej firmy, procesów i świata.

Wszystkie twoje dane w jednym miejscu.

Narzędzia do integracji danych TARGIT pozwalają zarówno na łatwe łączenie danych dla doświadczonego w biznesie użytkownika biznesowego, jak i na skomplikowany skrypt ETL opracowany przez doświadczonych specjalistów Business Intelligence.

blank

 

Błyskawiczne prędkości dzięki InMemory.

Baza danych InMemory firmy TARGIT pozwala na wysoką wydajność na dużą skalę. Zbudowany specjalnie do pracy z naszym front-endem, zarówno w celu szybkiej implementacji, jak i superszybkich czasów reakcji bez względu na ilość posiadanych danych.

proponowane dla ciebie

blank

Zapoznaj się z innymi informacjami na temat BI Targit

blank

Zobacz jakie możliwości proponuje rozwiązanie Targit

blank

Podejmij świadomą decyzję wybierając system Business Intelligence

Analityka

Zobacz wdrożenia u naszych klientów

CO POWIEDZIAŁ KLIENT

“Szczerze powiem, ze nie spodziewaliśmy się tak szybkich i tak pozytywnych efektów z implementacji systemu Business Intelligence TARGIT. Już w pierwszych tygodniach po uruchomieniu zaobserwowaliśmy pozytywną rywalizację handlowców, mających bieżący podgląd wyników sprzedaży i uzyskiwanych zysków”

“Po czterech miesiącach eksploatacji systemu TARGIT mogę śmiało powiedzieć, że inwestycja była opłacalna i już się nam zwróciła”

Adam Glaziński
Prezes Zarządu, KAMAL Sp. z o.o.

 

JEDNOLITE ROZWIĄZANIE, WIELE MOŻLIWOŚCI INTEGRACJI DANYCH Z RÓŻNYCH ŹRÓDEŁ, BY USPRAWNIĆ PROCES PRZEPŁYWU DANYCH W TRAKCIE PRACY NA NICH. 

 

TARGIT Decision Suite tworzy niezwykle mocne połączenie pomiędzy procesami technologicznymi i biznesowymi w celu integracji – łączenia danych z wielu źródeł tak, aby tworzyły spójne, istotne i ważne informacje.