Raportowanie: odkrywaj więcej, zyskaj więcej. twórz własne, cenne informacje

Projektuj raporty z nieograniczonymi możliwościami i planuj przekazywanie danych do odpowiednich osób w krótkim czasie.

jedno narzędzie, wiele możliwości

Dzięki innowacyjnemu modelowi dokumentów TARGIT, projektanci mogą projektować raporty i zarządzać nimi łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej. Jeden dokument zawiera nieograniczone opcje układu dla wszystkich platform. Od scenorysów (scenopisów obrazkowych) po widoki zoptymalizowane na urządzenia mobilne lub klasyczny raport PDF.

Właściwe dane dla właściwych ludzi.

Sam podejmuj decyzję, jakie dane w raporcie ma zobaczyć użytkownik, dzięki dostępnym filtrom i udostępniaj tylko to co chcesz i komu chcesz. Ten sam raport może być dostępny i używany przez wielu użytkowników, ale ograniczony tylko do danych, które mogą widzieć.

Twórz dynamiczne i statyczne raporty i wysyłaj odpowiednie dane do odpowiednich osób, dzięki czemu utrzymanie rozwiązania jest bezbolesne.

To nie wszystko

jakie jeszcze korzyści otrzymasz ?

blank

Raportowanie dynamiczne

Twórz raporty, w których obiekty są automatycznie łączone, co pozwala na nieograniczone drążenie w dół i możliwości drążenia wszerz. Przejrzyj raport, aby znaleźć potrzebne informacje. 

blank

Zaplanowane raportowanie

Zaplanuj wysyłanie raportów o określonych godzinach w ciągu dnia lub po wystąpieniu zmian w danych. Dzięki planowaniu wsadowemu, ten sam raport trafia do tysięcy odbiorców jednocześnie.

blank

Łatwa konserwacja

Użyj danych do ustalenia listy odbiorców i utrzymuj z nimi kontakt bez konieczności ciągłego weryfikowania poszczególnych list odbiorców

proponowane dla ciebie

blank

Zapoznaj się z innymi informacjami na temat BI Targit

blank

Zobacz jakie możliwości proponuje rozwiązanie Targit

blank

Podejmij świadomą decyzję wybierając system Business Intelligence

CO POWIEDZIAŁ KLIENT

“Szczerze powiem, ze nie spodziewaliśmy się tak szybkich i tak pozytywnych efektów z implementacji systemu Business Intelligence TARGIT. Już w pierwszych tygodniach po uruchomieniu zaobserwowaliśmy pozytywną rywalizację handlowców, mających bieżący podgląd wyników sprzedaży i uzyskiwanych zysków”

“Po czterech miesiącach eksploatacji systemu TARGIT mogę śmiało powiedzieć, że inwestycja była opłacalna i już się nam zwróciła”

Adam Glaziński
Prezes Zarządu, KAMAL Sp. z o.o.

blank

NIE CHODZI O TO, CO MOŻE ZROBIĆ OPROGRAMOWANIE.

CHODZI O WPŁYW, JAKI MOŻE WYWRZEĆ NA TWOJĄ ORGANIZACJĘ.